перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року

Особливості перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року

8 жовтня Президент підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" №2148-19 від 03.10.2017, який набрав чинності 11.10.2017. Відразу після підписання Закону органами Фонду області забезпечено проведеннявідповідних перерахунків пенсійних виплат буковинців.

Прийняття рішень щодо початку опалювального сезону

Прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2017 - 2018 років

Голова Заставнівської районної державної адміністрації  Юрій Кітар підписав Розпорядження від 29.09.2017 року, за №289-р " Про прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2017 - 2018 років у населених пунктах району".

Радиш В Й  випадкове фото

Заставнівська міська рада не хоче потужної громади адже Радиш може пролетіти (лист в редакцію)

Радиш так боїться Бойчука з Веренчанки, що працівники міськради у робочий час збирають підписи за ОТГ „Заставна-Вербівці”?

Пенсійна реформа Чернівецька Область

Пенсійну реформу планують прийняти 3 жовтня

Буковинські пенсіонери з нетерпінням чекали, коли ж все таки приймуть довгоочікувану пенсійну реформу.

Слабких ОТГ на Заставнівщині не буде! Будуть тільки ті які не хочуть стати сильними

В повітрі Заставнівського району пахне не тільки осінню, але й ОТГ. Хоча що це таке знають одиниці. Водночас Київ штучно торпедує «добровільно-примусове» об’єднання, заманюючи в ОТГ фінансовими «подачками» та лякаючи насильницьким злиттям.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---