У селі Звенячин

Відео - У селі Звенячин вшановували пам`ять справжнього патріота України - Гайдея Григорія Васильовича (фото)

Вже вп’яте, на березі Дністра, в селі Звинячин, що на Заставнівщині, біля пам’ятного хреста, в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Зібралися люди, старі і молоді, інтелігенція і прості селяни, службовці, волонтери, вчителі і їхні учні, воїни, які пройшли через горнило російсько-у

«Заставнівське бюро правової допомоги»ЧМЦ БВПД Данищук В.В.

В Заставнівському районі продовжують працювати мобільні пункти «Безоплатної правової допомоги» (фото)

12 жовтня 2017 року на базі Брідоцької та Вікнянської сільських рад Заставнівського району, Чернівецької області працювали мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Увага! Запрошуємо на відзначення Дня козацтва, Української Повстанської Армії (фото)

Заставнівське районне об"єднання ВУТ "Просвіта" ім.Т.Шевченка запрошує всіх бажаючих взяти участь у відзначенні Дня козацтва, 75-х роковин Української Повстанської Армії та Дня захисника Вітчизни.
до хворої на ДЦП дівчинки в с.Мосорівку

Відео - Червоний Хрест завітав в с.Мосорівку з гостинцями від пані Анжели, до хворої на ДЦП дівчинки

Сьогодні Заставнівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, завітала в село Мосорівка Заставнівського району до Світлани Касіяник, донечка якої має страшний діагноз ДЦП.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---