Валентин Наливайченко розповів Чернівчанам

Відео - Наливайченка на Буковині сприйняли як свого

У середу, 11 жовтня в Чернівецькій області побував з офіційним візитом лідер Руху Справедливість Валентин Наливайченко.

Відео - ДТП в Новому Киселеві: є постраждалі

Ввечері, 11 жовтня, на трасі біля Нового Киселева і Мамаївців сталася ДТП, через яку було ускладнено рух.

У Чернівцях відбудеться фестиваль

У Чернівцях відбудеться благодійний фестиваль "Свято Гарбуза 2017" (фото)

4 жовтня 2017 р. о 12:00 на Центральній площі міста відбудеться IV Студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза 2017», який проводиться факультетом управління, сфери обслуговування та харчових технологій ЧТЕІ КНТЕУ у рамках відзначення Дня міста.

На День міста Чернівчан почастують

На День міста Чернівчан почастують чотирма метрами яєшні

Цьогоріч на День міста чернівчани та гості міста зможуть скуштувати безкоштовну яєшню. Смажитимуть яйця прямо на площі Пресвятої Діви Марії.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---