Зустрічв в Заставні з Василем Шендеровським

Відео - Зустріч в Заставні з Василем Шендеровським: "Від серця славлю сіяча в науці"

Мабуть невипадково напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, 75-ї річниці УПА, Дня захисника України в славному місті Заставна відбулась цікава зустріч з талановитим земляком – Василем Андрійовичем Шендеровським, якому доленька простелила шлях у світ науки, духовності, культури.

Василь Андрійович Шендеровський (22 серпня 1942, Заставна, Буковина) — український фізик, історик науки, доктор фізико-математичних наук, професор.

Увага!!! 12 жовтня відбудеться Зустріч з славним Заставнівчанином, сином землі Української – В.А.Шендеровським

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на зустріч-презентацію з професором, доктором фізико-математичних наук, публіцистом, громадським діячем – Василем Андрійовичем Шендеровським.

Збори громади по ОТГ с. М.Кучурів

Відео - Чи бути ОТГ у Форматі Заставна – Вербівці - М.Кучурів

8 жовтня в Будинку культури с.Малий Кучурів відбулися громадські слухання з питання - місце села в об’єднаних громадах Заставнівського району

Медичні працівники повинні працювати

Медичні працівники повинні працювати у гідних умовах

Сьогодні голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький побували у Заставнівській районній лікарні.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---