Учні Заставнівської ЗОШ №2

Учні Заставнівської ЗОШ №2 вітають педагогів З Днем Вчителя

Сьогодні прекрасний день, для того щоб кожен з нас пригадав тих добрих, та щирих людей, які ведуть нас країною знань у доросле життя.

Юрій Кушнір

Вітаємо З Днем Народження Кушніра Юрія Аксентійовича!

Сьогодні своє День Народження святкує, чудова людина, Заставнівський волонтер Кушнір Юрій Аксентійович.

Джус Юлію вітають

Джус Юлію вітають з Днем Народження колеги та друзі

Сьогодні свій День Народження святкує Джус Юлія Іванівна, мама двох діток та любляча дружина.

Бурдейного Юрія вітають З Денем Народження друзі

Сьогодні свій День Народження святкує Бурдейний Юрій Іванович, якого в цей радісний день вітають Заставнівська Волонтерська Сотня та друзі.

Панзигу Василя Васильвича З Днем Народження

Панзигу Василя Васильвича З Днем Народження вітають рідні та друзі

Сьогодні друзі та рідні вітають Панзигу Василя Васильвича З Днем Народження, та бажають, щоб мрії збувались разом із усіма теплими побажаннями в цей день.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---