Як там дітки з Юрківців, після ДТП?

дітки з Юрківців

 

 

До нас на електронну адресу та в соц-мережах, по декілька разів на день, звертаються небайдужі люди які переживають за життя та здоров'я діток, з села Юрківці які постраждали в страшній аварії яка сталася 18 лютого цього року.

Сьогодні ми спілкувались за мамою діточок.

Матуся ангеляток, Марія повідомила нам, що старшенька  донечка Алінка вже вдома та пішла в школу, іноді дівчинку тривожать головні болі, але це й не дивно після таких травм яких зазнала дитина.

Батька діток згодом після серйозної операції, виписали до дому, але на-жаль йому ще важко пересуватись хоча позитивна динаміка обнадіює.

З тремтінням та надією в голосі, матуся розповідає про найменшеньку Нікусю, яка хоча ще в важкому стані і знаходиться в реанімації дитячої клініки "Охматдит" м. Київ, але вже мати іноді помічає як малеча посміхається та пробує погладити матусю лівою ручкою бо права частина тіла ще мало реагує на зовнішні подразники. Харчується дитина ще поки що через спеціальний зонд, так як ковтати їй ще не під силу.

Мати як і ми щиро вдячні всім небайдужим людям які не залишились осторонь їхнього горя, та кожен вечір лягає з молитвою не тільки за здоров'я своїх діток але і за тих сердечних людей які підтримують їх в такий важкий для них період життя.

Світ не без добрих людей

Після друку інформації про аварію на сторінках сайту "Заставна сьогодні" та завдяки підтримці інших медіа ресурсів, які підтримали розповсюдження інформації, допомога почала надходити від багатьох.

Кошти перераховували та особисто давали як знайомі, так і зовсім невідомі люди.

Не рідко з нами зв'язувались наші заробітчани із за кордону та просили уточнити чи то перевірити інформацію про діток.

Завдяки вашій підтримці нам разом вдалося врятувати маленькі життя, назбирати значну суму коштів та буквально витягнути з того світу наших чарівних діток.

Та на жаль реалії сьогодення жорстокі, і тому ми просимо в кого є можливість якщо не фінансово то молитвою підтримати  цих діток.

Реквізити для допомоги

Панькова Марія Михайлівна (Мати)
Картка ПриватБанку  5168 7555 2608 6869

 

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---