Новини Заставни

В місті Заставна, на перехресті вулиць Бажанського – Чорновола утворився затор.

Зі  слів поліцейських причиною того, став водій автомобіля  Volkswagen Passat який проігнорував знак 3,34

В  рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, в школах Заставнівщини, ропочалися  «Олімпійські тижні».

10 вересня в офісі ГО «УНІА» відбулася зустріч з громадянами Заставнівщини щодо газових лічильників.

Заставнівський район сьогодні

26 січня 2016 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському ...

Кожного третього вівторка місяця фахівці Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відвідують Юрковецьку об`єднану територіальну громаду.

Ми вже неодноразово акцентували увагу на тому, що для того аби дійти до бажаної мети потрібно відкрити багато бюрократичних дверей. І людям, зрештою, вривається терпець.

Новини чернівецької області

Служба зайнятості області за 8 місяців 2018 року забезпечила роботою 7200 буковинців, з них 3,5 тисячі осіб працевлаштовані ще до набуття статусу безробітного. «З початку року на ринку праці ...

Як ми вже повідомляли раніше, в Садгорі розгулюють собаки які нападають на прохожих людей.

У Кіцмані на вулиці Механізаторів виникла пожежа в автобусі «Богдан». Причиною займання стало коротке замикання електромережі у моторному відсіку.

Нови України

У Кременчуці, що на Полтавщині, вибухнула автівка. Сталося це напередодні рано вранці. Найімовірніше, трагедію спричинив кисневий балон для зварювання у машині.

Рідня гонщика Олега Семиренко оперативно підчищає докази, видаляючи його акаунти і відео.

На Львівщині сталася смертельна ДТП між селами Чижків та Куровичі.

Цікаві новини та поради

Літо – чудовий час для того, щоб продемонструвати хорошу фігуру, але і зіпсувати її влітку набагато простіше, ніж у будь-який час року. Ось головні «літні» вороги фігури.

Свіжі фрукти містять велику кількість вітамінів, необхідних живому організму. У літній період треба користуватися цими перевагами і вживати їх у їжу в достатній кількості.

Запалення суглобів супроводжується порушенням їх функції і сильним болем, яка досить часто важко переноситься, жевріє ні вдень, ні вночі, посилюється при фізичному навантаженні. Суглоби набрякають, ...

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top