Що подарувати дитині в день св. Миколая

Друк
 

19 грудня православний народ святкує День Святого Миколая. Відзначають його дома з найближчими і рідними людьми. У цей день прийнято дарувати подарунки маленьким діткам.

Ходить легенда, що в День Святого Миколая люди печуть випічку, яка має форму зірки. Потім це печиво кладуть діткам під подушку. Вранці кожна церква в честь Святого Миколая служить службу.

 День Святого Миколая це день покровителя дітей і мандрівників. У цей день прийнято дарувати дітям подарунки. Щороку слухняні діти з нетерпінням чекають, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай покладе їм під подушку подарунок.

І кожних батьків хвилює питання. Який подарунок на Миколая вибрати для свого малюка? Адже для дітей новорічні свята починаються трохи раніше Новорічної ночі.

Дізнатися про що мріє ваш малюк можна з допомогою не хитрого способу - написавши листа від імені Святого Миколая, і кинути в поштову скриньку.

У листі варто похвалити малюка за поточні успіхи в навчанні і хорошу поведінку, і запитати, щоб він хотів отримати в подарунок від нього.

У випадках, коли реалізувати мрію малюка не має можливості, вибираємо з величезного асортименту подарунків. Подарунок повинен бути корисним і сподобатись дитині.

Солодощі - це класичний варіант, який використовується батьками досить часто. На перший погляд дуже скромний, але якщо розсудити, що солодощі можуть бути різними, то вибір значно розширюється.

 Маленькі іграшки - звірятка, сніжинки, машинки ...

Розмальовки, книги, музичні інструменти, пазли, настільні ігри, набори для творчості.

Набори для творчості, допоможуть вам провести час з малюком особливо продуктивно. Такими наборами можуть бути: тісто, полімерна глина, набори намистин, аплікації ...

 Ще одним чудовим подарунком для малюка, стане квиток в кіно, на каток або в цирк.

Сховати подарунок на Святого Миколая можна під подушкою, або покласти в черевичок малюка або спеціально пошитий мішечок.