Заставнівська міська рада не хоче потужної громади адже Радиш може пролетіти (лист в редакцію)

Радиш В Й  випадкове фото

 

 

Радиш так боїться Бойчука з Веренчанки, що працівники міськради у робочий час збирають підписи за ОТГ „Заставна-Вербівці”?

Як стало відомо зі звернень жителів міста Заставна, працівники міської ради у вівторок (3 жовтня) в робочий та післяробочий час ходять вулицями міста і збирають підписи в підтримку ОТГ у форматі „Заставна-Вербівці –Малий Кучурів”.

Такий формат ОТГ працівники міськради мотивують тим, що починати треба з маленького, а потім нехай інші доєднаються.

Правда, завтра ближні села вони можуть обєднатися навколо вже іншого центру, а не Заставни.

І будуть уже нас доєднувати до Веренчанки або Кулівців, бо вони будуть спроможнішими та перспективнішими громадами.

Як повідомляють місцеві мешканці, працівники Заставнівської міськради ведуть агресивну інформаційну кампанію проти включення Веренчанки до складу Заставнівської ОТГ, бо , як кажуть „ходаки”, на них треба буде тратити багато грошей.

Однак, розрахунків економічної доцільності формату ОТГ „Заставна-Вербівці”, як і перспектив від такого об’єднання ніхто не озвучує.

Складається враження у мешканців міста, що Заставнівський міський голова боїться, що його не оберуть на другий термін. А головою ОТГ стане сільський голова з Веренчанки.

Надіслано  на електронну скриньку - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вся інформація, призначена для публікації на сайті zastavna.net, приймається на основі повної довіри.

За будь-яких обставин редакція сайту  не несе відповідальності за достовірність інформації, яка публікується в розділі блоги, а також не дає ніяких гарантій, пов`язаних з публікацією вищевказаних матеріалів.

Інформація приймається і публікується виключно на розсуд редакції «Заставна Сьогодні».

Коментарі  

0 #21 до Едіка 19.10.2017, 03:23
Люди підпримують не радиша, люди підтримують зміни і щоб щось робилося для прокращення життя. а на його місц з тими грошима, що є в бюджеті буь-хто робив і не менше, а той більше
Цитата
+2 #20 Радиш Замироточив 06.10.2017, 18:06
О а Радиш справді замироточив у нього з убори сьгодні цілтий день якась моча по всій Заставні розтікається, а можи Орися шос ворожить, свічки на Бойчука капає, чми шос таке.
У мене є віде і фотографії, але не знаю як до вас на сайт добавити шоб було видно, підскажіть будьласка?
Цитата
-4 #19 Ендрик 06.10.2017, 11:34
Від вашого тут слинення нічого не зміниться, люди всерівно підтримують В.Радиша.
Цитата
+2 #18 той хто знає! 06.10.2017, 09:43
ну і накінець, будь-яка громада, яка матиме вже наявну інфраструктуру і навіть та, яка такої не має....може і за ті приблизні суми які планують їм давати, значно покращити благоустрій та розвиток території...але весь цей ажіотаж над створенням ОТГ..це створення видимості реформ...чому не спростити всі бюрократичні процедури вже зараз...а створювати для цього якісь ОТГ..???
Цитата
-2 #17 той хто знає! 06.10.2017, 09:37
Ауу барани??? Яка Веренчанська ОТГ?? З нею в районі ніхто не хоче об’єднуватись крім Джусів...Чи може Юрковецька ОТГ..як там сесія облради???...Яким чином вони будут спроможніші за Заставну??...Припустимо, що вони створені ці громади, дасть Держава на одну і на другу, наприклад 15 млн та 18 млн грн на розвиток інфраструктури і т.д....+ ще по 2-5 млн.податків та субвенцій..і так знатоки, питання! Як, і в яких приміщеннях (в старих стайнях може??? чи на колгоспних дворах?? які всі вже в приватній власності) ця Веренчанська ОТГ чи Юрковецька ОТГ на ці кошти планує створити у себе органи державної влади і забезпечувати лишень їх заробітною платою(не буду всі перелічувати)???...а тепер дороги...болюче питання...
Один-два роки ейфорії..просрані мільйони і визнання неплатоспроможними...ахахахх...думайте хоч чимось
Цитата
+6 #16 Радиш Замироточив 06.10.2017, 06:25
Цитую житель Заставни:
Ніколи ще у Заставні не було такого порядку.

Люди Добрі
За шо ви говорити.
Я вірю Великому РАДИШУ. У мене у хаті наіть його образ висить.
І сьогодні о диво він ЗАМИРОТОЧИВ.
Напевно плаче бо боїтси за долю Заставни яка буде без нього.
Задумайтись на справді що конкретно Ваш святий зробив для міста, але не враховуйте тільки тещо завіз у місто Сотні тон Львівського сміття, поробив дороги які уже розвалюються, школи за які він собі ордена віщає, зроблені не за його гроші, садочок яким він хвалиться також за гроші підприємців, у місті прибирають чудові роботящі люди, але це не заслуга Бога Заставни Радиша, а тих людей які за наші кошти і прибирають (бо це просто їхня робота), як написали вище поклав антену уна землі міста і гроші місту не дая, на цвинтарі весілля гуляє,
Зато СТАДІОН на якому скоро уже будем проводити футбольні матчі планетарного маштабу, між Мега збірними, Вербівців і Кучорова, та Боянчука, майже готовий, і трава там буде Дай Боже, бо уже дві поливальні системи є, одна куплена за наші гроші а інша спосорська з Германії.
Це свята людина, на неї навіть кримінальні справи глохнуть, Завдяки богу міліції і Всія Прокуратури - Царю Карпатського Лісу та деревини Всемогутньому Бурбаку.
Люди Добрі моліться царю, перед молитвом треба потупати у підлогу, щоби Василю йосипчу, не дай Боже Джуси в солодкому сні не приснилиси.
Слава Радишу (відповідь) Орисі Слава
Цитата
+47 #15 До клоунів 05.10.2017, 13:28
Просто ні Радиш ні ті неадиквати шо тупали і голосували, ще не розуміют що якщо місто через них попаде на бабки, тоді він і свій Рай продаст, і антену з городу здойме яку він украв у міста, і ті шк#пи які репетували будут давати свої гроші на розвиток і утримування міста, а він щей сяди за те що налаштовує народ один проти одного. можите не сумніватиси. Не переживайте це буди скоро.
Про то шо він зроби для Заставни Нічо не вижу, щей зими небуло а дороги уже злазять.
Поіцейські потрохи оживають і тікають у невідомих напрямках, так як і допомога яка пані люся прислала, Куда її ліля діла ніхто незнає, крім тих хто її розбазарювали навіть при розгрузці.
Стадіон це не основне для міста але що поробиш багатьом позакладало.
Царю Васьок поки у людий ще очі не відкрилиси
Цитата
-1 #14 fgh 05.10.2017, 13:13
Цитую житель Заставни:
Ніколи ще у Заставні не було такого порядку. Міський голова - господар, який дбає і про школи і про садочки, і про стадіон і т.д. А те що не всі задоволені - це закономірно, ще ніхто всім не догодив. Більшість людей реально дивляться на ситуацію. Вже набридло, що кучка "крутеликув" живе за рахунок наших податків, пора громаді брати владу у свої руки і роспоряджатися своїми коштами. Звичайно треба починати з малого, вивчати, а тоді вже утворювати велику громаду, і головне, обрати правильних депутатів, які будуть думати про місто і про людей, а не просвій бізнес і про партії...

Так біда в тому шо завтра вже не буде з ким обєднуватись. А якшо просрецця громада то ще траба буде просити аби до когось обєднали
Цитата
-1 #13 Андрій 05.10.2017, 12:20
А з чого взяли що нема? може просто ще не озвучують, аби не знищили
Цитата
-1 #12 Марині 05.10.2017, 11:18
Для чого пробувати і створювати собій нішим додатковий гемарой? Ти не сядь , а візьми попробуй, але так цілий день, попробуй сісти.От і зрозумієш хибність цієї дурі
Про завтра громади треба думати, а не про себе у цій громаді
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---