Прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2017 - 2018 років

опалювального сезону 2017 - 2018 років

 

 

Голова Заставнівської районної державної адміністрації  Юрій Кітар підписав Розпорядження від 29.09.2017 року, за №289-р " Про прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2017 - 2018 років у населених пунктах району".

 У документі наголошено, що керуючись п.2 ст 20, ст.41 Закону України " Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанови Кабінету Міністрів україни від 21. 07. 2005 року № 630 ( їз внесеними змінами) " Про затвердження Правил   надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Та типового договору про накдання послуг з централізованогои огпалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення",  на виконання  Розпорядження  обласної державної адміністрації від 25.09.2017 року № 807 - р " Про прийняття рішень щодо початрку опалювального сезону 2017 - 2018 років у населених пунктах області", у зв'язку з пониженням температури зовнішнього повітря у нічний час та очікуваним погіршенням кліматичних умов:

1. Рекомендувати головам виконавчих комітетів міської, селищнох, сільських рад району:
 
1.1 Забезпечити у межзах відповідних адміністративниї територій, прийняття рашень про початок опалювальногот сезону 2017 - 2018 років при зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря до + 8 С впродовж трьох діб.
 
1.2 Звернути особливу увагу на першочергове теплозабезпечення дитячих установ, навчальних та вихогвних закладів.
 
1.3 Копії прийнятих рішень надати управлінню економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації.

Надіслано  на електронну скриньку - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вся інформація, призначена для публікації на сайті zastavna.net, приймається на основі повної довіри.

За будь-яких обставин редакція сайту  не несе відповідальності за достовірність інформації, яка публікується в розділі блоги, а також не дає ніяких гарантій, пов`язаних з публікацією вищевказаних матеріалів.

Інформація приймається і публікується виключно на розсуд редакції «Заставна Сьогодні».

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---