Як самостійно втановити унітаз в ванній кімнаті

 

 

Установка унітазу своїми руками здійснюється двома простими способами, про які ми детально розповімо в даній статті.

Новий унітаз буде фіксовуватися за допомогою особливих шурупів, що закручуються в пластмасові дюбелі. Щоб шурупи не розривалися, потрібно підкласти під їх головки гумові шайби.

Необхідно підібрати правильний унітаз, який підійде до отворів на підлозі. Але іноді трапляється так, що бажаний унітаз не підходить під ці отвори.

Тоді потрібно взяти електродриль зі спеціальним победітовим свердлом по бетону, і просвердлити нові необхідні отвори на підлозі для нового унітазу.

Другий спосіб установки унітазу - приклеюємо унітаз до підлоги за допомогою епоксидного клею. Необхідно перед установкою перевірити обидві поверхні, що склеюються, щоб вони були чистими і без жиру.

Їх потрібно обробити корундовим каменем, поки не з'явиться шорсткість на обох поверхнях. Після такої обробки необхідно нанести клей невеликим шаром приблизно 5 мм.

Притисніть унітаз щільно до підлоги і чекайте повного його висихання, яке займе від 10 до 12 годин.

Виконавши один з цих способів, перейдіть до підключення відвідної лінії. Зовнішні канавки на випуску унітазу слід намазати суриком, який попередньо був розведений в оліфі.

Після цього ви канавки щільно обмотуєте паклею. Відзначимо, що пакля не повинна доходити до самого кінця випуску приблизно на 4 мм. Вона може потрапити в саму трубу, і тоді виникне засмічення.

Після того, як ви завершили всі ці роботи, переходите до закріплення зливного бачка. Зливний бачок вашого унітазу потрібно з'єднати зі зливом в унітазі за допомогою гумової трубки.

Після цього змонтуйте всі предмети і компоненти бачка. Потім ви заповнюєте бачок холодною водою і приступаєте до регулювання рівня води в ньому.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---