Відео - Васловівці - Кому і чому - Заставнівська Рай-Держ Адміністрація - заважає працювати

 

 30 квітня в селі Васловівці Заставнівського району відбулися збори громади на яких сільський голова Вінничук Ольга Василівна розповіла як багато за останній рік зробила громада та сільська рада для благоустрою села.

За останній рік в селі відбулися нові зміни:

насаджено туї та берізки,

до школи закуплено новий музичний інвентар,

в дитячий садочок закупили коврики,

сільська рада виділила 50 000 гривень на закупівлю паливного котла, 

в бібліотеку села закупили меблі,

громада села впорядкувала сільський цвинтар,

по вулиці Івана Франка проведена реконструкція моста,

по Головній, частково укладеній асфальт.

З допомогою Городецького Віктора Васильовича учасникам АТО було виділено земельні ділянки для будівництва будинків, а також селяни та підприємець села Городецький Віктор Васильович впорядкував пам'ятник Воїнам Вітчизняної війни та зокрема як розповів пан Віктор в майбутньому він планує ще встановити огорожу біля пам'ятника Євгена Гакмана.

ТОВ "Зелений Гай" та селяни збудували та відкрили пам'ятник  церковному, громадському та культурному діячу Першому Митрополиту Буковини, Євгену Гакману.

Ольга Василівна голова сільської ради також розповіла про плани на майбутнє а саме обгородження цвинтаря, ремонт доріг та закликала селян відкривати власні справи та закликати до себе інвесторів щоб село могло розцвітати без сторонніх зусиль.

Багато хто з селян розповів про свої проблеми, а також згадали і про пана Бондарчука з Соціалістичної партії який в минулому збирав кошти для дітей війни, ще роки три тому, та ніхто їх так і не отримав.

На збори села також завітав і заступник районної ради Мельник Василь Миколайович який розповів про плани що стосуються ОТГ та розповів як села з допомогою Об'єднання Територіальних Громад можуть розквітати в майбутньому.

Василь Миколайович також застеріг людей від продажу паїв і наголосив бути уважними якщо Верховна Рада України ухвалить закон про продаж земель сільськогосподарського призначення і не віддавати своє майно при першій можливості за безцінь.

Та основною дискусією села Васловівці стала суперечка двох підприємців Городецького Віктора та Осадчука Валерія адже пан Віктор вже дуже давно зайнявся благоустроєм села і не хоче залишати це заняття адже культура села, це змога всіх хто там проживає, насолоджуватись чистотою та зберегти його традиції та історію.

Городецький Віктор, приватний підприємець с. Васловівці, стверджує, що його земляк Осадчук Валерій разом із Кітарем Юрієм Васильовичом в змові, та роблять все щоб вткнути палки в колеса не тільки в його діяльність але й в справи сільського голови Ольги Василівни.

Селяни дуже обурені тим що саме, Юрій Кітарь,  колишній мешканець села який тепер на посаді Голови Районної Держадміністрації не допомагає розвитку села а навпаки відноситься байдуже до кожного прохання.

На думку односельців, Городецький, зробив більше ніж будь хто для свого села.

Отже двоє підприємців не змогли поділити дорогу якої навіть немає на генеральних планах села, Городецький купив склад коло старого помістя Першого Митрополита Буковини, Євгена Гакмана яке має культурне значення для Васловівців.

Городецький Віктор просив дозволу прибрати дорогу хоча по закону її там взагалі не мало бути, за що у відповідь отримав дві заяви до поліції.

Тож вище вказаний підприємець звертаючись до районних чиновників не отримав від них підтримки, тому вирішив разом з громадою села, надіслати звернення в вищі інстанції закріпивши його підписами селян які згодні на те щоб прибрати там так звану дорогу, та зробити облагородження помістя яке стане не тільки прикрасою але й збереженою історією села Васловівці.

Молодь також висловила свою думку що до розважальних місць і наголосила на тому що Васловівцям потрібно зробити якомога більше для підростаючих поколінь, адже молоді люди вже не будуть так тікати до міст якщо і в дома можна буде весело провести час на вихідних.

Поділися з друзями

 

Повна версія відео буде доступна  04.05.2017р

в 17:00

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top