Як вибрати домашнього любимця

 

 

Здавна люди заводили тварин таких, як котів або собак для власного господарства і власних потреб. Собак для того, щоб охороняли їх хатину або житло, а котів для того щоб ті, ловили гризунів таких як мишей і щурів, які б завдавали великої шкоди їхньому господарству.

Але зараз, у наш час, люди заводять тварин для власного задоволення. Люди, які самотні, які живуть майже весь час одні купують тварин для того, щоб вони були просто друзями, щоб вони з ними спілкуються зі своїми улюбленцями грають, як з дітьми.

Але, якщо заводити меншого друга, треба запитати себе, чи ви будете мати на нього час, чи ви будете доглядати за ним і в змозі створити для нього відповідні умови для життя?

Також, якщо ви маєте дітей, потрібно звернути увагу, на те, щоб діти не гралися з твариною, як з іграшкою, не душили її і не мучили, тому при виборі даного улюбленця потрібно подумати про те, щоб не постраждала ні дитина, ні домашня тварина.

Також не всі люди можуть ужитися з даними улюбленцями разом, тому при виборі свого нового друга, виходьте з похожости його і вашого темпераменту чи характеру.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---