Важливість дотику в стосунках

 

 

Експерти вважають, що кращий спосіб висловлювати свої почуття до коханої це дотику.

Кажуть, що з віком люди перестають любити притискатися один до одного в ліжку і навіть доходить до того, що партнери вважають за краще спати під різними ковдрами.

Багато говорять що це не зовсім так, стверджуючи, що у них по іншому — але більшість саме так і робить. Особисто мені дуже подобається спати в обнімку, або просто притулитися до коханої.

Адже що може бути приємніше ділитися таким чином взаємним теплом.

Я ще дуже обожнюю коли мене ставлять руку або ногу. Ще я люблю красиво тримати його за руку. Наприклад, коли ми перебуваємо в ресторані, то шалено люблю торкатися до його долонь, для мене це необхідно я без цього не можу і навіть дискомфортно.

Ще дуже красиво буває коли партнер цілує жінці животик. Вся чуттєвість жіночої чарівності як раз і знаходиться внизу животика.

Тому кожному чоловікові треба розуміти що цілуючи жінці живіт він відкриває її таємну сутність, і довіра зростає, як гриби. Живіт до всього іншого є чутливою зоною у жінки і сприяє приємним враженням як прелюдія ідеально підходить.

І наостанок хочеться повідати одну істину про те що багато хто часто помиляються вважаючи, кажучи що найголовніше у жінок це її стегна.

Насправді все криється набагато нижче. Вся суть полягає в її пальцях. Найбільш чутлива зона для дотиків і вираження своїх почуттів.

Ніжно торкаючись до жіночим пальцях ніг партнер висловлює своє тепло і ніжність, це незабутні відчуття. Тут важливо вміти робити все чуттєво і вміло.

Щоб було легко і приємно — але як показує практика на це здатен не кожен чоловік. Але в усьому хороша практика.

Якщо в житті людини так складаються обставини, що нікому притиснутися, то тут дуже не залишитися одному зовсім. У таких випадках корисно завести собі яке-небудь домашню тварину.

Наприклад, кішка — ідеальний варіант. будь-яка кішка потребує догляд. Стрижка кішок досить марудна і невдячна справа якщо намагатися це робити в ручну самому.

Краще всього довірити таке фахівцям які все зроблять як треба і Вам залишиться споглядати тільки результат.

Поділитись з друзями:

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---