В місті Заставна громадяни перекрили вулицю Бажанського (фото та відео)

 

Цьогоріч  наприкінці травня за ініціативи  керівництва Заставнівської районної державної адміністрації  відбулися зустрічі з представниками сільськогосподарських формувань та потенційними перевізниками великотоннажних вантажів, під час яких акцентовано увагу на тому, що рух автомобілів з вантажем понад 20 тонн повинен здійснюватися об’їздною дорогою, яка підтримується в належному стані.

Рух  райцентром великотонажок ЗАБОРОНЕНО. Однак попри встановлену заборону містом такі машини все ж проїжджають, що призводить до руйнування дорожнього полотна.

 Тому таке ставлення водіїв спровокувало відповідну реакцію  мешканців м. Заставна, які сьогодні перекрили (короткочасно) вул. Бажанського  з вимогою застосувати відповідних заходів впливу до порушників.

З ініціаторами пікету  зустрівся перший заступник голови Заставнівської районної державної адміністрації Василь Молдован, який сказав що райдержадміністрація сприяла і надалі сприятиме вирішенню цієї проблеми у межах своїх повноважень та чинного законодавства.  

Однак для повного її вирішення потрібний жорсткий контроль з боку працівників державтоінспекції та обов’язково встановити вагу для контрольного зважування.

Автор: Майя Калин

Поділися з друзями

 

Коментарі  

0 #1 це просто жесть 06.07.2017, 12:08
ця стаття - сексизм чистої води, так писати не можна. Зовсім не коректно так однабоко висвітлювати питання гендеру - чи може я щось пропустила, і у вас є і відповідна стаття "Що дратує жінок в чоловікух"??
Журналістська практика має певні стандарти, не знаю, хто автор, але такі матеріали читати старшно і соромно. Як мінімум лякає тематика, як максимум - граматика, пунктуація й орфографія.
Ініціатива вести портал міста загалом є дуже хорошою, цей портал можна розвивати і використовувати як корисний ресурс.
Розумію, що багато питань є фінансово обмеженими, але повірте - знайти коректора на волонтерських засадах загалом можливо.
Адже на разі якість ваших матеріалів є дуже низькою.
Спробуйте хоча б на свіжку голову перечитувати написане - повірте, ви побачите багато жахливих речей!
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top