Що дратує чоловіків в жінках

 

 

Давайте поміркуємо, на тему, що дратує чоловіків в жінці, і спробуємо з цим розібратися. Будь-якому чоловікові хотілося б, щоб поруч перебувала жінка, не тільки сучасна, довгонога, сексуальна, але і така, яка б його не дратувала.

З'ясуємо, які якості в прекрасній половині можуть дратувати чоловіка.

1. Особисте життя недоторканне.

Іноді жінки думають, що чоловік без них пропаде. Він не здатний підібрати до сорочки краватку, та й взагалі нічого не вміє робити. Жінки хочуть показати чоловікам, що вони є для них центральним мозком, і всюди сунуть свій ніс, що стосуються особистого життія чоловіка.

2. Удавання жінки.

У будь-якої людини є якась мета в житті, до якої він прагне. І досягти мети, це мрія людини. Але іноді жінки щоб досягти своєї мрії йдуть на всякі облуди.

Зображують оргазм, хоча це далеко не так, кажуть чоловікові, що він найулюбленіший і єдина людина, а на стороні у самих є коханці.

Адже це життя, а не курси акторської майстерності і ніхто не дасть вам гарантії, що ви виявилися хорошою актрисою. Адже все рано чи пізно розкриється і таємне стає явним.

 3. Провокаційні фрази.

Чоловіків дратують такі дурні фрази: «Я тобі подобаюся?», «Кого ти більше любиш?», «Про що ти думаєш?», «Будь же чоловіком, врешті-решт!», «Коли ти мене покажеш своїм батькам?» " , «чи було багато у тебе жінок до знайомства зі мною?», «Як ти до мене ставишся?», «Я б хотіла з тобою поговорити». Подумайте, перш ніж, щось може вилетіти з вашого рота.

 4. Жіноча безпорадність.

Кожна з нас хотіла б бачити біля себе сильного чоловіка, який міг би вирішити всі проблеми, який би міг прийти на допомогу.

Але все це не означає, що можна свої дрібні проблеми звалювати на їх чоловічі плечі, можна і самій вирішити частину проблем.

Адже ви ж не каліка, не потрібно ускладнювати чоловікові життя. Спробуйте довести йому, що ви сучасна жінка, а не безпорадна лялька.

 5. Жіночі ревнощі.

Чоловіки за своєю природою полігамні і дають жінкам приводи для ревнощів. Не потрібно ревнувати чоловіка до кожної жінки, ви лише доведіть йому, що він може, подобається жінкам, а своє становище тільки ускладнюєте.

Не влаштовуйте йому істерики і сцени ревнощів, адже всьому приходить кінець. Якщо ви не зможете зупинитися, то може бути плачевний фінал.

Ревнощі хороша риса, вона підігріває почуття, щоб не була прісною любов.

 6. Критика.

Перестаньте критикувати своїх подруг, колег, а тим більше критикувати свого коханого чоловіка. Не будуйте з себе ідеальну жінку, ви своєю критикою можете тільки відштовхнути кохану людину.

 7. Примус.

Багато хто хотів би змусити чоловіка беззаперечно підкорятися жіночому розуму.

Не всіх чоловіків можна перетворити в підкаблучників. Не потрібно змушувати чоловіка робити те, чого він не хоче робити, є речі, які стомлюють чоловіків.

Адже він людина і має право для вибору. Його інтереси відрізняються від ваших, лише тому, що він чоловік, а ви жінка.

8. Балакучість.

Балакуча жінка не є для чоловіка знахідкою, ви ж не є шпигуном і йому від вас не потрібно нічого дізнатися.

З одного боку ви багато чого йому розповідаєте, а з іншого боку, все це стомлює чоловіка.

А жінка повинна бути як недочитаному книга, повинна бути загадкою, адже таким чином вона захоплює чоловіка і цим вона цікава.

 9. Секс, як зброя, для досягнення своєї мети.

Якщо ви вважаєте, що можете всього досягти за допомогою сексу, то ви помиляєтеся.

Звичайно, чоловіки люблять секс, але не варто їх вважати лохами. Вони не такі наївні, як вам здається. 

10. Неохайність.

Подивіться спочатку на себе в дзеркало, перш ніж ви з'явитесь перед чоловіком. Зверніть увагу на ваші нігті і на зачіску. Багато чоловіків швидше оцінять повну жінку, ніж неохайну.

11. Непунктуальність.

Хочемо, щоб чоловік приходив вчасно, а самі запізнюємося. Можна затриматися, не більш, ніж на десять хвилин. Якщо систематично затримуватися, все це може привести до того, що він зверне увагу на іншу дівчину.

 12. Пошук винних.

Багато жінок вважають, що все навколо винні, але тільки не вони. На себе вони не ображаються, хоча знають, що через них сталася осічка.

Поділися з друзями

  

Коментарі  

0 #1 це просто жесть 06.07.2017, 12:08
ця стаття - сексизм чистої води, так писати не можна. Зовсім не коректно так однабоко висвітлювати питання гендеру - чи може я щось пропустила, і у вас є і відповідна стаття "Що дратує жінок в чоловікух"??
Журналістська практика має певні стандарти, не знаю, хто автор, але такі матеріали читати старшно і соромно. Як мінімум лякає тематика, як максимум - граматика, пунктуація й орфографія.
Ініціатива вести портал міста загалом є дуже хорошою, цей портал можна розвивати і використовувати як корисний ресурс.
Розумію, що багато питань є фінансово обмеженими, але повірте - знайти коректора на волонтерських засадах загалом можливо.
Адже на разі якість ваших матеріалів є дуже низькою.
Спробуйте хоча б на свіжку голову перечитувати написане - повірте, ви побачите багато жахливих речей!
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---