Як очистити будинок від негативної енергії

 

 

Безсумнівно, що навіть у самій щасливій родині трапляються сварки, незлагоди, ми можемо образитися на коханого навіть через дрібниці- ну, настрій таке було.

Але якщо сварки відбуваються часто і трапляється це навіть у спальні, то тут треба діяти, треба провести обряд очищення. Як це зробити я постараюся розповісти в цій статті.

Очищаємо будинок з допомогою віника з трав.

Можна скористатися віником (це буде символічний віник), який ви зробите самі з полину, ромашки лікарської, туди ж ви покладете кропиву, материнку, м'яту...
Віник можна заготовити заздалегідь, а ось ритуал проводиться тільки на убуваючому Місяці. Тоді - то ми і візьмемо наш віник в ліву руку і починаємо (знову ж таки символічно) вимітати від вікна до дверей весь негатив, і при цьому вимовляємо таке заклинання: « Віник збираю, сварки і зло вимітаю. Любов і добро залишаю. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».
Закінчивши обряд, ви повинні спалити віник і попіл закопати подалі від будинку.

Музика – це очищення.

Частіше Включайте в спальні спокійну музику, ту, яка б подобалася вам обом. Така музика володіє дуже хорошим очищує ефектом.

Прийміть «Апельсинову ванну».

Вона очистить від негативних емоцій, від неприємних спогадів. Прийнявши ванну, ви відчуєте себе повним енергії, сил, оновленим ....
Вам знадобиться два апельсина. З одного ви выжмете сік, а інший поріжете кружечками на чотири частини.
Тепер наберіть воду (t=37-38*C) у ванну, вилийте в неї сік одного апельсина і покладіть 4 скибочки апельсина.
Разом прийміть ванну (хвилин 10-15), витріться одним рушником і ...бігом у вашу улюблену спальню. Тепер все має бути дуже добре, адже ви обидва так хочете цього!
Любові і щастя вашій щасливого дому!

Поділіться новиною з друзями:

 

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---