Прозорості, відкритості в роботі Заставнівської міської ради – бути!

 

Вчора, 13 березня 2017 року журналісти зафіксували на інформаційному стенді Заставнівської міської ради проект рішення ЗМР „Про затвердження Порядку здійснення до-порогових закупівель товарів, робіт і послуг ” та вищевказаний Порядок.

За роз’ясненнями по даному питанню ми звернулися до місцевих депутатів, які вказали, що дана ініціатива вже впроваджена в більшості місцевих рад та зарекомендувала себе як дієвий механізм забезпечення прозорості, відкритості, ефективності та економії при здійсненні закупівель та виконанні робіт за бюджетні кошти.

У цьому випадку громада Заставни зможе зекономити значні кошти, заключаючи договори не з „своїм” підрядником, а з організацією, яка запропонує кращу ціну, умови, якість.

Як наслідок, автоматично зникнуть закиди в бік Заставнівської міської ради, Припустимо - Чому робили ямковий ремонт асфальтного покриття доріг за 4хх грн. а не за 3хх грн? і чому свіжо накладений асфальт зійшов навесні разом із снігом?

Аналогічно, зникнуть запитання, чому ремонт приміщення коштує 3хх тис. грн. а не 2хх тис. грн.

Прийняття „Порядку здійснення до порогових закупівель товарів, робіт і послуг” зумовлено Законом України „Про публічні закупівлі”. (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/922-19), де нерозписані процедури до порогових закупівель та листом МЕРТ інформативного характеру «Щодо планування закупівель» від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06» (http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=ListiInformativnogoKharakteru), відповідно до якого надано роз'яснення щодо до-порогових закупівель.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top