Вправи для вирівнювання постави

 

Всі ми знаємо, що майже всі люди неправильно використовують м'язи спини. Тому і мучимося від спинного болю і все одно сутулимося, і навіть в найзручніших кріслах і сидимо зігнувшись.

Але ж щоб постава була королівською, нам треба робити всього лише кілька простих вправ для постави в день!

Є, звичайно багато байок, як змусити людину тримати правильну поставу, наприклад, історія про те, що малодим балеринам приклеюють пластиром звичайну кнопку на спину. Коли дівчинка сутулиться, кнопка боляче впивається і та мимоволі тримає правильну поставу.

Але я краще розповім про більш цікаві способи досягнення красивої постави — фітнес в домашніх умовах. Просто робіть прості вправи для постави: підійдіть до стіни без плінтуса і щільно притисніться до неї, торкаючись до неї пятами, сідницями, особливо лопатками і головою.

Стійте деякий час, потім поспішаючи відійдіть, намагаючись зберегти отриману поставу. До цієї ідеальної постави і треба весь час прагнути. Ще одна вправа для корекції постави, яку всі можуть робити вдома, називається "плавання". Ляжте на килимок, на живіт, і робіть руками і ногами рух, як ніби ви пливете.

Ось і все, дві цих простих вправи допоможуть вам завжди викликати заздрість оточуючих до своєї королівської постави. І головний секрет, просто ніколи не забувайте про свою поставу, виправляйте її, пам`ятайте про неї. І ваша спина відповість вам вдячністю.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top