Аромотерапія як лікарство від целлюліту

Надрукувати
 

Апельсинова кірка красива тільки на апельсині. На власному ж тілі спостерігати ефект апельсинової кірки дуже прикро.

Целюліт є зміненою жировою тканиною в області стегон і сідниць. Основна причина целюліту — гіподинамія і внаслідок цього застій кровотоку в області стегон і сідниць набір плюс набір ваги.

Якщо у вас сидяча робота і немає фізичного навантаження, або ви вагітні, то ви в групі ризику. Порушення роботи щитовидної і підшлункової залози. Вік і стреси також мають значення.

Знайте, що гормональний фон значно впливає на обмін речовин в цілому. Тому правильно вважати целюліт не лише косметичною проблемою, але й індикатором порушень загального функціоналу організму.

До лікування целюліту бажано підійти комплексно: масаж для стимуляції кровообігу і загального тонусу шкіри, лімфодренаж для відтоку рідини в тканинах, очисні процедури для виведення токсинів і шлаків; фізичне навантаження для підтримки в тонусі м'язів, регулярне нейтралізація стресу, спостереження за вагою.

Одним з високоефективних способів боротьби з целюлітом є ароматерапія внаслідок значної активності і проникаючої здатності натуральних ефірних масел.

Крім того, таку антицелюлітну програму кожна жінка може виконувати не виходячи з дому.

Для максимального ефекту необхідно виконувати всі дії описані вище: масаж і невелика фізичне навантаження, додаткова очисна програма для ШКТ, створення атмосфери для гарного настрою.

Для антицелюлітної програми підійдуть наступні ефірні масла: цитрусові (грейпфрут, апельсин, лимон, мандарин, лайм, петітгрейн), кориця, мускатний горіх, материнка, бергамот, герань, неролі, герань. ялівець, розмарин, лемонграс.

Для проведення ароматерапевтичного масажу ефірні масла, які є високо концентрованими речовинами, розводять базовим жирним маслом, наприклад, мигдальним маслом виноградної кісточки, головне маслом без власного запаху.

Рецепти з розрахунку на 50мл базового масла:

1.Ефірні олії лимона, розмарину, ялівцю і материнки по 5 крапель 3 краплі герані

2.Ефірні олії грейпфрута, апельсина і бергамота по 3 краплі; герані, лимона, неролі, берези, мускатного горіха, материнки, мандарина по 2 краплі;кориці, ялівцю, туї по 1 краплі.

Для підвищення ефективності бажано два-три рази в тиждень робити пілінг перед нанесенням масляної суміші.

Якщо ви не любите відчуття масла на шкірі або вам зручніше наносити крем, то можете додавати ефірні масла в крем або лосьйон або молочко.

Головне, щоб в їх складі не було мінерального масла, створює плівку, що перешкоджає проникненню активних речовин у шкіру.

Також дуже корисні ванних з вищепереліченими маслами.

Бажано приймати ванни через день. Оптимальною кількістю масел буде від 3 до 15 крапель, мінімум, на початку програми з поступовим наростанням до кінця програми. Орієнтуйтеся на своє самопочуття.

Поділитись з друзями: