Переїдання — найлютіший ворог живота

Переїдання — найлютіший ворог живота

 

 

У дитинстві всіх нас постійно намагалися «нагодувати», причому для цього використовувалися всі можливі способи)))

А ми найчастіше відмовлялися від їжі, їли мало, тому що дитячий організм не може вмістити стільки їжі, скільки зазвичай вимагали від нас дорослі.

Ви напевно пам'ятаєте, як з'ївши лише пів-тарілки супу нам говорили: «доїдай, не залишай свою силу» або «давай я покладу тобі ще добавки» і т. д.

Але особливу увагу я хочу приділити нашим бабусям, які ще більш посилено намагалися впихнути в нас їжу і незважаючи ні на що постійно казали «ти що якийсь худий»)))

До чого я все це? В дитинстві у нас вкладали стереотип — «будеш багато їсти — будеш сильним» і з часом ми звикли їсти великими порціями, перекушувати в перервах між їжею, накладати собі добавки, загалом, тим чи іншим способом переїдати.

А відповідно від переїдання поступово зростає і живіт.

Переїдання — це справжня проблема, найлютіший ворог нашого живота.

Хоча нам цілком достатньо однієї тарілки якої-небудь їжі, харчування 1 раз в 2-4 години, але ми звикли постійно перекладати і додавати їжі.

Люди досить довго намагаються впоратися з цією проблемою.

Спочатку намагаються свідомо себе контролювати їсти менше, але протримавшись один день, на наступний накладають собі порції побільше.

Зрештою всетаки знайшлося рішення цієї наболілої проблеми — треба завести собі маленьку тарілку і взяти за правило їсти тільки одну тарілку їжі за один прийом.

Вранці зїдати зі своєї звичної тарілки стільки скільки захочете, а в наступні прийоми їжі завжди брати маленьку.

І до речі, організм нормально реагує на те, що  його менше стали годувати.

Звичайно спочатку сидить в голові думка, як то мало з'їдається їжі, але в тілі  відчуття, що все в порядку і якщо  з'їсти ще трохи, то вже буде важко на животі.

Резюмую — переїдання це всього лише звичка, яку потрібно заміняти інший більш корисною звичкою.

Спробуйти цей спосіб і ви скоро побачите, по-перше з'явиться легкість в організмі, а по-друге ваш живіт почне зменшуватися в розмірах.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---