Новини Заставни

Основним питаннями зустрічі були: безпековова ситуація в районі, дотримання прав людини і стан підготовки особового складу до забезпечення правопорядку під час позачергових парламентських виборів.

14 червня у місті Заставна в районному палаці культури відбувся урочистий концерт та нагородження з нагоди Дня медичного працівника.

Вже стало доброю, гарною традицією напередодні обласного фестивалю народної творчості людей з обмеженими можливостями проводити щороку в Заставні районний фестиваль «На крилах надій» і демонструвати ...

Заставнівський район сьогодні

Інколи щоб відпочити не обов`язково їхати кудись далеко, адже навіть на Заставнівщині є місця які чарують пейзажами, і одне із таких місць село Хрещатик.

23 червня 2019 року, у селах Васловівці, Задубрівка і Товтри на Заставнівщині відбуваються богослужіння представників різних релігійних громад.

У селі Звинячин що на Заставнівщині облаштували під садок приміщення, де дітям займатися не можна.

Новини чернівецької області

Сьогодні, 13-го червня, у  Заставнівському,  Герцаївському, та Новоселицькому відділеннях поліції відбулися представлення нових керівників.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штраф за донарахування обсягів споживання газу в платіжках, а також інші порушення на двох ...

Найбільшими проблемами сфери трудових відносин є тіньова зайнятість та приховані «в конвертах» заробітки, що позбавляють працівників належних соціальних виплат і гідних пенсійних перспектив.

Нови України

У єднанні наша сила – такого висновку дійшли волонтери підчас зльоту в м. Збараж, Тернопільської області. Мабуть недарма цей зліт був призначений на 17 травня, коли Україна відзначає День Європи.

16 квітня в Києві на Майдані Незалежності громадський рух «Відсіч» відкрито агітує проти одного з кандидатів в Президенти Володимира Зеленського.

16 квітня 2019 року о 18:00 у колонній залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна ...

Цікаві новини та поради

Апетитна закуска, без якої важко уявити святковий стіл, і м'ясний делікатес, його легко приготувати сотнею різних способів.

Багато жителів Заставнівського району скаржаться на масове всихання вишень після цвітіння. Чому засихає вишня, адже ще вчора ніщо не віщувало такої неприємності?

Плоскостопие, вальгусная постановка стоп, мозоли, натоптыши, пяточная шпора, быстрая утомляемость ног – далеко не полный список причин, которые могут заставить обратиться к врачу-ортопеду и заказать ...

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top