SOS «МАНІВЕО» — ШВИДКА ФІНАНСОВА… АФЕРА

 

Вам нині ще ніхто не зіпсував настрій? А ваші нерви теж нікому не вдалося полоскотати? І ніхто ще не доймав вас телефонними дзвінками, вимагаючи повернути те, чого ви не брали?

А безпідставно звинувачу-вати у тому, що ви, маючи на своїх банківських картках немалу суму коштів, вирішили у свій день народження взяти онлайн-кредит у неві-домій вам фінансовій установі на… 400 гривень, а через годину-другу ще 1500 гривень?..

Тоді фінансовій установі «Манівео швидка фінансова допомога» — саме до вас і все — вище перелічене — вам гарантоване!

Мудрий читач, певно, зрозумів про що йтиметься далі — про банків-ське шахрайство — доволі поширена нині маніпуляція, від якої ніхто з нас не застрахований. Саме у таку фінансову халепу потрапила моя добра знайома, яка, маючи міцні нерви, терплячи телефонні та письмові «терори», не витримала і подала заяву до поліції.

А починалося все просто і навіть банально. Два місяці тому їй зателефонували і сказали, що вона, отримавши кредит у фінустанові «Манівео…» мусить його по-вернути з … процентами. Жінка чемно відповіла і попросила їй не те-лефонувати, оскільки ніякої угоди не укладала з жодним банком і кредит не отримувала. Минув якийсь час до неї знову пролунав дзвінок з натяком, що справу подають до суду, якщо борг не буде повернуто…

Невдовзі на домашню адресу надійшло письмове нагадування, а за ним — знову телефонне набридання. «Псевдопозичальниця» пояснила, що на час ймовірного отримання кредиту на її рахунках були гроші, тому логічно потреби в них не було.

Вона допускає, що хтось шахрайським методом, можливо, скористався її документами, копії яких не важко дістати через Інтернет-ресурси, але кожен нормальний банк має себе убезпечити від крадіїв такої інформації. Якщо, звичайно, вболіває за свої гроші…

Ще попросила надіслати їй копію угоди на кредит та копію фотографії з банківською карткою, як цього вимагають звичайні банки, аби пересвідчитись у достовірності чи недостовірності підпису та щоб мати на руках доведення фальсифікації кредиту.

На що почула: в наші фінансовій установі інші умови видачі кредитів. Моя знайома слушно зауважила: «Ви не створили належну безпеку своїх коштів, тому зараз це ваша проблема і вирішувати її тільки вам».
Звісно, цим справа не закінчилася, маючи дуже цікаве продовження. Бо адресатка отримала нового листа, але вже від… ТОВ «Таліон Плюс». Як з’ясувалося, «Манівео…» десь розчинилося…

Пам’ятаєте їхню рекламу, коли «Дядя Жора в зелених штанях їздить дитячим велосипедом туди-сюди поміж напівголих дівчат з котячими головами, які час-від часу нявкають «Манівееееоооо….манівееееоооо…» Ось і до каталися та донявкалися, що канули в Лету — ріку життя, але про «боржників» не забули і відступили право вимоги на користь ТОВ «Таліон Плюс».

Тож почалися нові телефонні «ходіння» по колу вже від «Таліону…», на що жінка намагалася не звертати уваги. Але… До неї знову почали писати! Не тільки з погрозами, але й із запропонованим графіком-реструктуризацією повернення боргу, бо за 4 місяці 1900 гривень виросло з відсотками у понад 7 тисяч гривень!!!

Лист прийшов від ко-лекторської фірми ТОВ «Кредитекспрес Юкрейн Ел.Ел.СІ», яке виконує послугу від імені ТОВ «Росвен Інвест Україна», якому передало начебто борги жінки ТОВ «Таліон Плюс»… Якось дивно, але одна за одною ці фінансові установи лопаються немов мильні бульки, передаючи так звані борги все іншому товариству і жодне не має бажання розібратися у явній афері, не «вмикаючи» ані логіки, ані здорового глузду, ані будь-яких елементів культурного спілкування, вважаючи нашу потерпілу бідною овечкою. Отримавши «фас» від банку, пані-колекторша дозволяє собі зухвало розмовляти та погрожувати, що «скоро» до вас прийдуть і ніяка поліція вам не допоможе…»

У цій ситуації моїй знайомій пощастило лише раз, коли вона сама зателефонувала до «Кредитекспрес…» і попросила до слухавки адеква-тного фахівця, який порадив написати заяву до поліції, зареєструвати її, зняти копію і відправити на певну адресу, щоб зі всім розібралася їхня юридична служба. Дуже хочеться вірити, що все з’ясується, адже негативні відгуки ще нікому не додавали репутації. Хоча, то все — мо-раль, культура, виховання, які багатьом ні до чого, коли є великі гроші…

Через Єдиний державний реєстр юридичних і фізичних осіб на сайті Міністерства юстиції читаємо: місцезнаходження ТзОВ «Росвен інвест Україна» м.Київ Бульвар Вацлава Гавела,6, а також Свеа економі КІПР Лімітед, адреса засновника: 3030 Арх.Макаріос ІІІ АВЕ, будинок Неоклеус, місто Ліпасол, Кіпр…

Ось так, доки ми, прості смертні укра-їнці, справно платимо податки, нам «вішають» лжекредити, інші ж — тримають «свої» статки в офшорах, одні одним продають фінансове повітря, збагачуючись на нас та не несучи НІЯКОЇ за це відповідальності.

Автор: Світлана Масловська

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top