Відео: Чергова допомога від Італійських благодійників надійшла в Будинок пристарілих в Кучурові

 

 

Сьогодні дуже важко знайти людей якіб з радістю допомагали іншим, та місто Заставна має таких громадян, і ондою із них є пані Анжела яка неодноразово шле допомогу на Батьківщину з Італії.

Пані Анжела Шевчук вже багато разів надсилала допомогу в будинок пристарілих в селі Малий Кучурів, вона особисто абож з допомогою своїх рідних передає все необхідне людям похилого віку.

Сеньйора Магда разом з пані Анжелою збирають посилки на Заставнівщину це препарати, системи, шприци, одяг, продукти та багато інших не менш потрібних речей.

Тож і цього разу пані Анжела та її мама разом з автивістами ГО "УНІА" завітали до стареньких та привезли з собою пароварки, теплі речі та ліки.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---