Команда юнаків ГК "Заставна" повернулася з гандбольного турніру Kempa 4 Sport Cup 2018

 

 

Сьогодні вранці команда юнаків ГК "Заставна" повернулася з Міжнародного зимнього гандбольного турніру Kempa 4 Sport Cup 2018 серед юнаків 2005 року народження та молодші, що проходив з 03 по 06 січня 2018 в м. Прешов Словаччина.

У категорії U-13, в якій брала участь і команда ГК "Заставна" до складу якого входять вихованці відділення гандболу Комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа Заставнівського району" Заставнівської районної ради, змагалося 16 команд.

Наші юні гандболісти згідно жеребкування на початковій стадії змагань виборювали одну з двох путівок до 1/8 фіналу у групі "А" у якій боролися команди :

Tatran Presov (Словаччина)

HC Garliava - (Литва)

UKS Dziewiatka Legnica ІІ. - (Польща) 

HC Zastavna - (Україна)

Перемігши команди HC Garliava - (Польща) та UKS Dziewiatka Legnica - (Литва) та поступившись команді господарів Tatran Presov (Словаччина) гандболісти з міста Заставна вийшли до 1/8 фіналу Міжнародних змагань Kempa 4 Sport Cup 2018 де зустрілися з командою з Польщі UKS Wiertmet Libusza.

Нажаль у цій зустрічі наші гандболісти не змогли вибороти перемогу та путівку до 1/4 фіналу, хоча і вели в рахунку всю першу половину гри.

В кінці гри гандболісти з UKS Wiertmet Libusza змогли переломити хід гри в подальшому на свою користь. Хоча наші гандболісти не поступалися а ні у майстерності, а ні у технічних виконаннях.

І в їхніх очах було бажання перемогти.... Але не вистачило просто до закінчення гри сил.... У складі команди було всього тільки 8 юнаків а у грі одночасно на полі приймають участь шість польових гравців та воротар а у розпорядженні команди була тільки одна заміна.

У подальшому поступившись команді RK Rakovica з Сербії та перемігши команду UKS Dziewiatka Legnica І. - (Польща) гандболісти із Заставни у підсумку посіли 6 місце з 16 команд-учасниць. У складі команди ГК "Заставна" виступали Атаманюк Владислав Тарасович, 2005 р.н., Вітанчук Павло Богданович, 2005 р.н., Климус Назар Петрович, 2005 р.н., Бежнар Владислав Дмитрович, 2005 р.н., Ботнарь Артем Сергійович, 2005 р.н., Микитей Валентин Ярославович, 2005 р.н., Вахоцький Владислав Вікторович, 2006 р.н., Попович Максим Ярославович, 2007 р.н.

І взагалі, хлопці молодці!!! І хочиться їм подякувати... Тому, що при такому відношені до дитячого спорту, як у нас, я вважаю, що цей результат є вдалим. 

Окремо хотілось б подякувати тим людям, котрі були не байдужими і змогли допомогти команді ГК "Заставна" фінансово. А це вихованці Заставнівського гандболу Михайло Джуравець, Артур Громко, Микола Яворський, Андрій Мельник, Іван Палагнюк, Олександр Старченко. Друзі з Італіі 

Альона Дроник та Антоніо Качі, ФОП Тарас Атаманюк, Людмила та Василь Пацарнюки і звичайно ж, як завжди, це батьки дітей, які виступають за ГК "Заставна".

Всі підсумкові результати змагань можна переглянути за цим посиланням, ато знову будуть говорити, що немає а ні дітей а ні результатів!!!

Турнір є рейтинговий!

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---