Увага!!! 12 жовтня 2017 року в селах Брідок та Вікно Заставнівського району на базі сільських рад, буде працювати виїзний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Право на безоплатну правову допомогу

 

 

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до Безоплатної Правової Допомоги

12 жовтня 2017 року в селах Брідок та Вікно Заставнівського району на базі сільських рад, буде працювати виїзний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Інформує відділ «Заставнівське бюро правової допомоги»

Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---