Відео - Червоний Хрест завітав в с.Мосорівку з гостинцями від пані Анжели, до хворої на ДЦП дівчинки

до хворої на ДЦП дівчинки в с.Мосорівку

 

 

Сьогодні Заставнівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, завітала в село Мосорівка Заставнівського району до Світлани Касіяник, донечка якої має страшний діагноз ДЦП.

Раніше влітку, до цієї сімї, приїздила наша Заставнівчанка, яка зараз проживає в Італії, пані Анжела Котик, яка також є, екс- президентом Християнсько-культурної асоціації "Разом" - Українці в Торрентіно Італія, із сеньйорою Магдою, першим заступником голови італійського благодійного фонду "Надія".

Світлана мати хворої дитини, розповіла про потреби хворої донечки, та гості пообіцяли допомогти.

Ось сьогодні, волонтери Червоного Хреста, Олексій Котик та Ольга Шендеровська, привезли маленькій Наталочці благодійну допомогу, у вигляді: спеціального крісла,  памперсів, іграшок та смачних ласощів.

Також, мати дівчинки Світлана, просить звернутись до керівництва Заставнівської ЦРЛ за допомогою, адже дівчинка потребує стоматологічної допомоги, через що не може спати, бо постійно болять зубки.

Наталочка не переносить дорогу, тому мама просить придумати щось, щоб маленьку привезти до лікарні спеціальним транспортом, або надіслати лікарів в село Мосорівка, для надання стоматологічної допомоги, хворій на ДЦП дівчинці.

Мати Наталочки, щиро дякує пані Анжелі та сеньйорі Магді, за необхідні речі та гостинці.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---