Відео - Наливайченка на Буковині сприйняли як свого

Відео - Валентин Наливайченко

 

 

У середу, 11 жовтня в Чернівецькій області побував з офіційним візитом лідер Руху Справедливість Валентин Наливайченко.

Після аеропорта він провів коротку пішу екскурсію Чернівцями, поспілкувався з перехожими, прогулявся сквером біля університету, Театральною площею. Потім зустрівся з партактивом та громадянами області у конференц залі готелю Буковина.

Ключовими питаннями, які озвучив політик на зустрічі і у телеефірах на двох місцевмх каналах були - боротьба з корупцією,  рівність усіх перед законом, відмова від недоторканості апріорі усіх: Президента, нардепів , суддів.

Запровадження інституту виборності для судей та прокурорів. Торкнувся Наливайченко і питання забезпечення військових, розбудови відчизняного ВПК, громадського контролю над освоєнням коштів, які виділяються на оборону.

Він заявив, що за недолугу охорону військових складів де у повітря вилетіли народні мільярди пряму політичну і кримінальну відповідальність має нести Головнокомандувач. 

Йшлося про повернення коштів з офшорів, про розкрадання бюджету , яке стало системним. Про відтік за кордон мізків і кваліфікованих рук.

 Валентин Наливайченко продемонстрував глибоку обізнаність і щодо проблематики Буковини.

Середа  продемонструвала іще один аспект Справедливості. У Чернівецькій області під проводом Ігоря Кобелі швидко розгортається потужна місцева структура до якої  залучаються знані достойники.

Такі як , наприклад Ярослав Цуркан екс -мер Заставни, Петро Панчук голова Глибоцької райради інші активні громадяни.

Зараз партія активно готується до виборів у ОТГ, що озвучив Наливайченко, щоби захистити від ррозкрадань народні гроші, які виділяються громадам, не пустити до влади злодюг і самодурів.  Дати дорогу чесним і молодим.

Поділися з друзями

 

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---