Відео - Зустріч в Заставні з Василем Шендеровським: "Від серця славлю сіяча в науці"

Зустрічв в Заставні з Василем Шендеровським

 

 

Мабуть невипадково напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, 75-ї річниці УПА, Дня захисника України в славному місті Заставна відбулась цікава зустріч з талановитим земляком – Василем Андрійовичем Шендеровським, якому доленька простелила шлях у світ науки, духовності, культури.

Не будемо перераховувати перелік досягнень нашого славного земляка, основне заняття якого - наукова робота, громадська та видавнича діяльність, клопоти керівника, численні поїздки на засідання вчених рад, наукові конференції, лекції, виступи по телебаченню, радіо, в студентських аудиторіях та багато-багато іншого.

Зауважимо наступне: Василь Андрійович особисто презентував для своїх земляків нове видання - 4 том «Нехай не гасне світ науки», а також плакати «Трагічні скрижалі українських вчених», що вмістились на 22 банерах, вся зустріч супроводжувалась і відео презентацією.

Цікаво та не вимушено пан Василь вів розмову, наголошуючи на тому, що український народ – найталановитіший, треба тільки розвивати свій талант, вивчати та досліджувати свою історію, мову, культуру і працювати, працювати – бо тільки праця возвеличує людину.

Всім було цікаво слухати таку людину, тому й час сплив непомітно.

Привітати нашого дорогого гостя прийшли і керівники району – І заступник голови Заставнівської РДА В.М.Молдован, керуючий справами Заставнівської районної ради Л.П. Гольцов, який вручив Подяку за підписом голови ради.

А від міської ради вручили Диплом «Почесний житель міста Заставна» за підписом голови В.Й. Радиша.

Приємно було бачити в залі наших духовних наставників – отця Віталія Мензака і почесну голову Союзу українок Олександру Попелюк, освітян району і бібліотечних працівників, громадськість та родину Шендеровських.

В кінці зустрічі всі бажаючі мали змогу придбати книги В.Шендеровського, взяти автограф та зробити фото світлини на пам'ять.

Є люди про яких можна сказати, що вони мають Боже помазання.

Велика вдача бути поряд із ними та навчатись у них.

Саме такою людиною і є наш земляк В.А.Шендеровський, в чому кожен присутній зміг переконатись особисто.

Зустріч організувала і провела Л.Стасюк, директор Заставнівської ЦБС.

Аналогічна зустріч із В.А. Шендеровським відбудеться 13 жовтня 2017 року в приміщенні ЧОУНБ ім. М.Івасюка м. Чернівці.

Поділися з друзями

Коментарі  

0 #1 земляк 14.10.2017, 12:09
Розумний чоловік, цікавий і особливий, а ще - унікальний. Прислухаймось до таких людей, тоді й самі, дивись, розумніші станемо.
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, відповідальності за зміст матеріалу опубліковиних третіми особами, не несе.

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---