Відео: Як Заставнівчани зустрічали Новий 2018 Рік

 

 

Новорічна ніч це надзвичайне свято яке надихає людей на зустрічі з друзями, рідними та просто хорошими знайомими.

Заставна це місто веселих, доброзичливих людей, які саме в новорічну ніч зустрілися біля ялинки.

Тож до вашої уваги, ми представляємо фото підбірку з нашими щасливими та радісними Заставнівчанами, які 2018 Новий рік святкували разом з друзями та рідними в центрі міста.

Бажаємо кожному з Вас приємних моментів в 2018 році, щоб ваші усмішки не гасли а поруч завжди були тільки найдорожчі люди.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---