Чому не варто йти в депутати Заставнівської міської ради

 

Точніше, я готовий оправдати довіру громади, якщо б мене обрали. Захищати інтереси людей, робити все для міста в цивілізованій раді.

Однак, я, Джус Василь Богданович, - діючий депутат міської ради, дійсно, не хочу брати участь в тому, що твориться зараз в стінах нашої міської ради.

«Чому?» - запитаєте ви.

Отож, міська рада – колегіальний орган, депутати якого в дискусіях приймаючи певні рішення, прислухаючись до думки іншого. У той час, як міський голова повинен бути управлінцем, який керує виконанням прийнятих радою (депутатами) рішень.

Що сталося у нас? Міська рада перетворилася на орган, який практично нічого не вирішує, а працює на задоволення чиїхось примх.

Депутат, у розумінні діючого міського голови, - це універсальний солдат, який БЕЗКОШТОВНО повинен замітати, прибирати, шутрувати, вирубувати ріща, шутрувати дороги, вкручувати лампочки за свої кошти, полоти бур’яни тощо.

Складається враження, що депутатська діяльність, - це різновид громадських виправних робіт.

Водночас у міській раді та її комунальних підприємствах є цілий штат працівників, які повинні виконувати всі ці роботи і отримують за це заробітну плату.

А в декого вона досить велика.

То чому ж по 2-3 місяці, ледь не день у день, депутати повинні телефонувати з проханням вкрутити лампочки, замість згорівших, та змінити непридатні плафони?

Чому така робота не робиться системно?

Чому електрик замість того, щоб крутити лампочки та слідкувати за освітленням у місті, місить бетонні розчини та прибирає сміття?

Чому на сьогоднішній день не замінено ще радянські плафони, які давно вже вийшли з ладу? Адже кошти на їх закупівлю виділяються в повному обсязі?

Чому замість того, щоб створити дорожню бригаду й виконувати роботи з ремонту дорожнього покриття в 2-3 рази дешевше, місто наймає підрядника з іншої області? Про якість зроблених робіт можна судити після зими на дорозі, де було зроблено капітальний ремонт «європейського рівня» по вулиці Галицького. Хоча, за словами міського очільника, ремонти доріг треба робити два рази в рік.

Чому при комунальних підприємствах міської ради немає будівельної бригади? Натомість всі будівельні роботи в місті виконує один підрядник, ймовірно родич міського голови.

Чому депутат ради йде на сесію здебільшого без порядку денного? Також без проектів рішень, і дізнаючись про сесію за день наперед? Про яку якість прийнятих рішень та їх обговорення може бути мова?

Чому замість того, щоб допомагати, міський голова створює штучні перешкоди, бо ти думаєш не так як він? Для прикладу, коли я, як депутат, вернувся до сільськогосподарського підприємства з проханням допомогти коштами на будівництво каналізації та впорядкування дороги, ймовірно, міський голова зробив все, щоб така допомога не була надана.

Відповіді до цього питання: Сергій Вдовиченко

Чому примхи міського посадовця стали вище інтересів простих людей?

Чому, ймовірно, родич міського голови, ймовірно, у нетверезому стані у мій вільний від роботи час робить відеозйомку моєї зустрічі з товаришем, який прийшов у відпустку із зони АТО, і під рейковим іменем виставляє в Інтернет?

Чому завозиться львівське сміття в Заставну за погодженням тільки одного міського голови (місто – не є його власність!)? Зауважте, завозиться БЕЗКОШТОВНО!

Хоча Львів офіційно платив за нього. За ці кошти можна було впорядковувати сміттєзвалище та дорогу до нього.

Чому за два роки не впорядковано старий цвинтар, а дехто пропонує у ньому робити сквер? Чому навіть депутати не знали, коли проводилося громадське обговорення щодо долі земельної ділянки на Опасному?

Чому із-за примх деяких осіб збільшити собі зарплату до 30’000 грн. проводяться ці вибори, які ймовірно повністю розвалять район?

Чому, коли говориш про якісь недоліки в господарській роботі, тобі говорять, що в тебе не зав’язані шнурки? Натомість економічні збитки від ”газдівської діяльності” замовчуються?

Чому замість нормального діалогу здебільшого відбувається перехід на особистості образи?

Чому депутатський мандат перетворюють з інструменту служіння людям на засіб вирішення проблем «вибраних»?

І таких «чому?» дуже багато.

А працювати з такими людьми не хочеться, краще замість того, щоб псувати нерви у перепалках, допомагати людям. Адже проблем – море!

З повагою, Джус Василь

Коментарі  

+4 #11 Показилиси 20.03.2018, 22:10
А що Радиш зробив мкажіть будьласка ,ви як проплачеев боти ,невже дороги де ями поколіна єза того Сдавка навіть такого небуло, чи Стадіон на який Люська гроші дала , а я забув лампи поміняв , чи може зимою сніг прогортав і дороги підсипав , а що він зробив аж нічо , чи може воду відреставував та ні він шефу води зарплату підняв.ви поуазилися зцим Радишом..чи можн участеи ра ничку продав, таяк біля міліції Скорейкам хотів роздати а то люди недурні ...
Цитата
+3 #10 кр 20.03.2018, 13:25
Думаю, шо Джуси підуть в депутати. Читайте уважно статтю. Джус неде не сказав, що він нехоче балотуватися. Він в такий спосіб показав проблеми, що є в міській раді на чолі з Радишем
Цитата
+4 #9 вася 20.03.2018, 11:12
говорили вже чув що сесію роблє безчерговов на два срочні питання для міста і нікому на сайті не видно а коли депутати приходют дают сорок питань руки підоймати і бігом би не читали а хто питавси шос то на него кричут дуже і ніхто не хоче ходити туда бо дуже кричут шо мішают робити
Цитата
+4 #8 рп 20.03.2018, 10:53
Якби не Джус то в Заставну вже колони фур везли мусор з усьої країни і не вночі а в день по незалежності і всі б тишком возмущалися.Ну і дороги почали краще робити є контроль.А на вулиці Джуса провели каналізацію та воду,з косяками але провели,значить щось робив,криво але старався.За те що його ганблять значить комусь мішає.Тому Джус ти не пиши нам тут сповідь а йди в депутати і роби свою роботу.Хоть ти і не газда але всі кажуть що таких як Джус тоже треба.
Цитата
0 #7 Сергій Вдовиченко 20.03.2018, 10:36
Шановний Василь Богданович! Як кажуть:" Колхоз- діло добровольне" Вас ніхто силою йти в депутати не заставляє. Я от не хочу, і не йду! Я б не коментував Вашу статтю, якби не Ваш приклад про сільгосппідприємство, в якого ви просили гроші на каналізацію. Так, мова про очолюване мною ТОВ "Віойл-Зерно"! На жаль це одне з дуже небагатьох бюджетоутворюючих підприємств, що працюють в місті. Але ми працюємо, надаєм робочі місця понад чотирьом десяткам людей з Заставни і Заставнівського району. При цьому ми в повній мірі сплачуємо до бюджетів різних рівнів всі передбаченя податки , платежі і збори! Часи змінились, змінились принципи фінансування місцевих бюджетів. Левова доля податків залишається на місцях і використовується місцевими громадами. На каналізацію по Рязанській з місцевого бюджету увиділені чималі кошти. Наскільки мені відомо вони виділені на центральну магістраль, а підєднання- це вже кошти кожного окремого домоволодіння. Якщо виникли обставини, що витрати перевищують кошторис, то питання додаткового фінансування підіймаються на рівні МР, чи інших владних рівнях.Відкиньте всі раз і на завжди дурну звичку доїти підприємства і підприємців! При такому підході їх просто не залишеться, не те , щоб нові з*являлись! Ми працюємо, щоб отримувати прибуток, сплачувати заробітню плату і податки, а не бути дійною коровою. Доярів у нас багато, а коли корову потрібно годувати, то нема нікого! Я чесно і відкрито заявляю Вам, що рішення відмовити у виділенні коштів на каналізацію я прийняв без впливу на мене Радиша, чи будь-кого з МР. Досить, дістало вже! Якщо ж мова йтиме про якісь інші проекти,на благо людей, до фінансування яких місцева влада не може долучатись- я з радістю подам Вам руку допомоги, шановний Василь Богданович. Що ж стосується Ваших претензій до мера, заступників чи апарату МР, хочу сказати Вам, як керівник і людина з досвідом: хто береться за будь-яку роботу, приречений робити помилки! Їх не робить лиш той, хто не робить нічого! І нормальна, адекватна позиція будь-якої людини, а тим більше депутата, не залежно від Ваших переконань, підставити їм в потрібний момент плече. А Ви , на жаль, весь час намагаєтесь підставити ногу! Приде час, будуть нові вибори, з ними прийдуть нові люди. Я бажаю їм єдності, взаємоповаги, взаєморозуміння,терпимості один до одного і молодечого запалу-адже ще скільки справ і не вирішених проблем попереду! Будуть ці риси- Заставна приречена на процвітання, будуть чвари, непорозуміння, перешкоджання- гаплик усім нам!
Цитата
+4 #6 Віктор М 20.03.2018, 07:46
Шановні, в статті підняті реальні проблеми, які треба вирішувати. А підуть Джуси в депутати чи ні - це їх справа. Думаю, що підуть, і люди їх оберуть. В противному випадку не буде ніякої противаги Радишу.
Цитата
+3 #5 Юрій Іванович 20.03.2018, 06:53
Друзі, не визначається ефективність влади, по тому, хто більше, а хто менше зробив. Ці речі визначається по ефективності управлінського рішення. У одного мера могло бути два грн. в бюджеті, а він зробив робіт на три, бо залучив до цього в законний спосіб: інвесторів, бізнес, громаду. Інший при кращому бюджеті, намалював півників на приміщеннях громади і далі пшик. Все пізнається в порівнянні і альтернативності прийняття рішення. Також існують стратегічні і тактичні рішення, от тут у повній мірі проявляються вміння і можливості реалізації своїх потенціалів; окремо керівника і громади в цілому. Є у Заставні стратегічні і плани на рік два?, до речі бюджетний кодекс каже три, якщо ні, то про що ми говоримо!
Цитата
-3 #4 Наталія 19.03.2018, 20:24
Ого,як цей Радиш вже обнаглів,з шановних,недоторканих депутатів хоче зробити універсальних солдатів,які БЕЗКОШТОВНО мають прибирати в місті. Замість того, аби палки в колеса ставити меру,порядки денні вивчати і форуми відвідувати всілякі. Це беспредел повний. Джуси не йдіть більше в депутати,назло Радишу.
Цитата
+5 #3 невасиль 19.03.2018, 20:11
А ти василь що робив.купи інкубатор і неси яйці за 10 років заробиш.Реально бачив як джус з мільом робили памятник.і депутатом він тоді ще не був.ну і в однокласниках збирали одяг на майдан підтверджую.може і ще шось робив незнаю.деякі газди за буряни відеороліки крутят цілодобово як якесь досягнення за людські податки.за це мают премію начальник сесії і його заступник собі встановили по 20тис. а робочим по 1тис.
Цитата
-3 #2 Михайло М 19.03.2018, 19:42
Невже Боженька змилувалася над заставнівчанами,і горе-депутати джуси не підуть більше у депутати? Невже міська рада зможе робити роботу,а не строчити відповіді на дебільні запити? А у вас дійсно є багато роботи, як розвесниться,треба чагарники кругом інкубатора порізати,кругом хати і в хаті порядки поробити,всі незаконно придбані земельні ділянки у кучурові обробити,гроші великі які чесним трудом (у буд . дит творчості та на ксероксі) заробили, вигідно вкласти.Вас не видно від роботи, то дайте нам спокій,ми хочемо від вас відпочити,а ви від такого поганого мера відпочиньте.Щиро "ДЯКУЄМ" за роботу вам і благаєм не йдіть більше у депутати.
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top