Фото - В Заставні двоє невідомих намагалися підпалити магазин ритуальних послуг

 

8 лютого, близько 4 години ранку, двоє молодиків озброївшись пляшкою з запальною речовиною невідомого походження, підійшли до будинку, де знаходиться магазин ритуальних послуг по вулиці Бажанського в місті Заставна.

Обливши вхідні двері речовиною із пляшки, горе палії, залишок запальної суміші, намагалися закинути всередину приміщення, через вентиляційний отвір над дверима, та пляшка застрягла в захисній решітці.

Рекомендуємо: Відео - Підпал магазину в Заставні прокоментувала власниця

Підпаливши запальну речовину, зловмисники деякий час спостерігали як суміш швидко розгорається, вирішивши що підпал вдався молодики накивали п’ятами у напрямку кінотеатру.

На щастя за лічені секунди полум'я погасло самостійно, все обійшлося тільки понівеченими вогнем дверима та безладом навколо них.

Наразі поліція вивчає дані з відеокамер які як ми сподіваємось допоможуть швидко знайти зловмисників. З самого ранку поліція проводить розшук горе паліїв.

В свою чергу, ми звертаємось до Заставнівчан які можливо десь в цей час знаходилися поблизу Заставнівського ринку, та бачили двох підозрілих молодиків, просимо терміново повідомляти на гарячу лінію 102.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top