Фото - В Заставні двоє невідомих намагалися підпалити магазин ритуальних послуг

 

8 лютого, близько 4 години ранку, двоє молодиків озброївшись пляшкою з запальною речовиною невідомого походження, підійшли до будинку, де знаходиться магазин ритуальних послуг по вулиці Бажанського в місті Заставна.

Обливши вхідні двері речовиною із пляшки, горе палії, залишок запальної суміші, намагалися закинути всередину приміщення, через вентиляційний отвір над дверима, та пляшка застрягла в захисній решітці.

Рекомендуємо: Відео - Підпал магазину в Заставні прокоментувала власниця

Підпаливши запальну речовину, зловмисники деякий час спостерігали як суміш швидко розгорається, вирішивши що підпал вдався молодики накивали п’ятами у напрямку кінотеатру.

На щастя за лічені секунди полум'я погасло самостійно, все обійшлося тільки понівеченими вогнем дверима та безладом навколо них.

Наразі поліція вивчає дані з відеокамер які як ми сподіваємось допоможуть швидко знайти зловмисників. З самого ранку поліція проводить розшук горе паліїв.

В свою чергу, ми звертаємось до Заставнівчан які можливо десь в цей час знаходилися поблизу Заставнівського ринку, та бачили двох підозрілих молодиків, просимо терміново повідомляти на гарячу лінію 102.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top