Медичні працівники повинні працювати у гідних умовах

Медичні працівники повинні працювати у гідних умовах

 

 

Сьогодні голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький побували у Заставнівській районній лікарні.

Головний лікар Заставнівської районної лікарні Василь Липка ознайомив з роботою медичних працівників хірургічного блоку поліклінічного відділення, де в 5 кабінетах зроблено якісний ремонт за всіма вимогами.

До речі, гроші для цього використані з позабюджетного рахунку. Керівники побували й у  відділенні хірургії, на ремонт якого сесією райради виділено 300 тисяч гривень.

Заплановано відремонтувати 3 палати та  перев’язочний кабінет ( заміна вікон у тому числі). Буде зроблено ремонт та закуплено нове обладнання для прального відділення.

« Медичні працівники повинні працювати у  гідних умовах. А пацієнти – отримувати якісні медичні послуги. Тоді одужання та реабілітація проходитиме швидше» -- наголосив під час свого візиту до лікувального закладу керівник виконавчої влади району.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---