Відео - Чи бути ОТГ у Форматі Заставна – Вербівці - М.Кучурів

Збори громади по ОТГ с. М.Кучурів

 

 

8 жовтня в Будинку культури с.Малий Кучурів відбулися громадські слухання з питання - місце села в об’єднаних громадах Заставнівського району

Жителям села представив пропозицію міський голова Радиш В. про приєднання села до Заставнівської міської ОТГ в складі «Заставна – Вербівці - М.Кучурів».

Крім того, на громадських слуханнях були присутніми та виступили заступник голови Заставнівської РДА Молдован В.М., Боянчуцький сільський голова Найдиш В., директор територіального центру Семенюк Л.О..

Також у зборах взяв участь, як представник малокучурівської громади, заступник голови районної ради Мельник В.М.

Як було сказано, питання об’єднання є надзвичайно важливим. І , перш чим приймати рішення, треба розробити розрахунки доцільності утворення ОТГ, бо завтра вони будуть неспроможними!

В ході обговорення озвучувалося кілька альтернативних думок щодо майбутнього села внаслідок децентралізації: у складі Заставнівської ОТГ, «не приєднуватися ні до кого, бо самодостатні» та створення Малокучурівського ОТГ.

Найбільшу кількість голосів у жителів с.М.Кучурів набрала пропозиція не брати участі в процесі утворення ОТГ на даному етапі.

Хоча водночас ще є цілий місяць для прийняття кінцевого рішення.

Нагадаємо раніше вдбулася Скандальна 24 сесія Заставнівської міської ради,, де депутатами Заставнівської міської ради був підтриманий - формат  ОТГ (Заставна – Вербівці - М.Кучурів)

Більше детально про все це, дивіться у відеоматеріалі з села Малий Кучурів.

Поділися з друзями

Коментарі  

0 #7 Заставна Сьогодні 09.10.2017, 19:16
Цитата:
# Іна 09.10.2017, 18:22 Та шо хотіта Заставна потрохи перетворюється
Посилання на інші ресурси категорично заборонені якщо вони не стосуються теми обговорення.
Будь-ласка старайтесь бути вічливими, поважайте одне одного.
Цитата
0 #6 Іна 09.10.2017, 18:22
Та шо хотіта Заставна потрохи перетворюється на психлікарню
http://zastavna.info/2017/09/29/місто-заставна-перетворилося-на-псих/
Цитата
0 #5 Андрій 09.10.2017, 18:21
Цей радиш геть їде з розуму. до збору підписів навіть дітей залучають. правда з прибліжонних. наприклад, син директора благоустрія ходит і підписи збирає за ОТГ Заставна-Вербівці -Малий Кучурів. Люди, скажіть, що дитина може пояснити?Це капєц який маразм
Цитата
-3 #4 до вови 09.10.2017, 13:50
При чім тут Радиш,він не чіпав Молдована,а той почав газдів шукати і бізнесу ,хай створить бізнес і платить податки як такий розумний,лиш балакати вміє,а коли вишибалом в Радиша робив то про сторення робочих місць чого не говорив та про податки?
Цитата
+5 #3 Ваня 09.10.2017, 07:54
На зборах міста Радиш сказав що Кучурів дав згоду.А вони тільки обговорення почали і до Заставни не дуже хочуть.То він що брехав людям.
Цитата
+1 #2 Вова 09.10.2017, 07:50
Шо Радиш попутав Кучурів з Заставнов?Лиш вхопив у руки мікрофон зразу балаган пішов,ледве його спинили,люди йому так і сказали це вам не Заставна а Кучурів.І ця людина є державним службовцем і мріє керувати ОТГ??? .Так і в Веренчанці себе вів.
Цитата
+2 #1 Андрій 09.10.2017, 06:58
Молодець голова з Боянчука. Сказав правильно. Спочатку розрахунки, а потім обговорення, а то вЗаставні ніхто не бачив тих рохрахунків, а щось ліплять ще й підписи по людях збирають. Якийьс дурдом
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---