На Полтавщині раптово померла дворічна дитина

 

 

В Кременчуці на Молодіжному раптово помер дворічний хлопчик.

За інформацією керівника Кременчуцької міської станції швидкої допомоги Ігоря Дубницкого, сім'я викликала "швидку" близько 12 годин.

На місці працювали дві медичні бригади, - передає Кременчуцька газета.

"Хлопчик уже не дихав. Робили реанімаційні заходи, але, на жаль, безрезультатно", - сказав Дубницький.

Відомості про хворобу дитини поки не розголошують.

Відомо, що напередодні трагедії сім'я викликала приватного лікаря-педіатра. Точну причину смерті хлопчика визначить судмедекспертиза.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---