Учні Заставнівської ЗОШ №2 вітають педагогів З Днем Вчителя

ЗОШ №2 вітають педагогів З Днем Вчителя

 

 

Сьогодні прекрасний день, для того щоб кожен з нас пригадав тих добрих, та щирих людей, які ведуть нас країною знань у доросле життя.

День Вчителя, це свято коли ми всі маємо можливість привітати своїх вчителів, та сказати велике ДЯКУЮ за знання та терпіння.

Тож сьогодні учні Заставнівської школи № 2, вітають всіх викладачів З Днем Вчителя.

Щиросердечно бажаємо вам, наші дорогі, на всі роки душевної наснаги, педагогічної невтомності, вагомих здобутків у Вашій незамінній і благородній справі, а ще – учнівської і батьківської шани і любові, особистого щастя.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень.

Коментарі  

+1 #4 Орися Кохан 01.10.2017, 05:26
Я повністю згідна з словами Надії найщиріші привітання і найкращі побажання всім вчителям в їх такій не легкій професії. І хочу до списку тих які вже ніколи не переступлять поріг рідної школи добавити одне ім"я - це Захарченко Ніна Іванівна, вчитель математики і мій класний керівник. Царство їм небесне і вічная пам'ять...
Цитата
+2 #3 Александр Рыбаченко 29.09.2017, 18:26
Я закончил учёбу в этой школе.
Цитата
+2 #2 Oksana Plath-Бальон 29.09.2017, 18:25
Щирі вітання рідним вчителям!!!!!!!!
Цитата
+2 #1 Надя Зубик 29.09.2017, 18:24
Спасибі.. Всім тим Вчителям.які більше ніколи не зайдуть в двері цієї школи.. Зварич Марія Дмитрівніа Матейчук Віктор Йосипович Андрушко . Микитей . Лучик. і мій улюблений вчитель Зубик Михайло Іванович.. ВИ завжди в наших серцях...Це були кращі педагоги моєї школи..
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---