Симптоми вагітності

Надрукувати
 

Передбачуваний факт вагітності, незалежно від обставин і бажань приносить з собою легку тривогу і нетерпіння. Подія без перебільшення можна назвати доленосним.

Чим раніше жінка дізнається про вагітність, що настала (ознаки вагітності), тим більш зваженими і виявляться вірними її подальші рішення і дії.

Час не терпить – тому частину відповідальності у виявленні ознак вагітності лежить і на самій жінці. Спиратися на ці критерії можна з обмеженою часткою впевненості – точний діагноз вагітності може поставити виключно лікар.

Ці ознаки вагітності приймаються до уваги при огляді лікарем як додаткові. Але суб'єктивні відчуття уважною до жінки рідко підводять, тому перераховані ознаки вагітності у вашому розпорядженні.

Перший ознака можливо настала вагітності – припинення менструацій.

Паралельно можна виявити набухання і підвищену чутливість молочних залоз, посилення пігментації навколо сосків, посередині живота.

Якщо місячні раніше були регулярними, то ймовірна причина стає зрозумілою, хоча перераховані симптоми можуть мати відношення до гінекологічної патології.

За цим явним ознакою вагітності звертають на себе увагу зміни в нервово-психічному статусі.

Підвищена стомлюваність, перепади настрою, невмотивована плаксивість, дратівливість, примхливість, поява сонливості.

Ще одне перше прояв ознаки вагітності широко відомо завдяки спостережливості не тільки лікарів, але і обивателів.

Це зміна в чутливій сфері. Змінюється нюхова сприйнятливість і її сила – від повної байдужості до відрази до певних запахів. Рідше загострюється слух або відчуття дотику.

Разом з тим, сюди ж відноситься порушення смакових звичок. Наслідком перебудови обміну речовин стає тяга до певних страв, а найчастіше – до малосъедобным предметів.

Наприклад, до крейді, іржавим залозу і т. д. Напади підвищеного апетиту змінюються повною його відсутністю. Характерно також поява ранкової тшноты.

В цілому із-за зміни обмінних процесів, в області живота і сідниць з'являється збільшена жировий прошарок.

Виявилися перші ознаки вагітності? Необхідно пам'ятати, що наведені показники, незважаючи на медичну обґрунтованість непридатні для остаточного діагнозу.

Враховувати їх треба обов'язково у сукупності – поодинці кожен симптом мало інформативний.

Індивідуально варіюючи по інтенсивності і частоти проявів у різних жінок, ці ознаки підказують лише про високу ймовірність ознаки вагітності.

Остаточний діагноз, з встановленням терміну вагітності, ставиться можливий при огляді лікарем-гінекологом.

Поділитись з друзями: