ПАМ”ЯТКА ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ COVID-19 Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція означає, в першу чергу, утримання від контактування з іншими людьми для того, щоб зменшити ризики інфікування.

Як убезпечитися від коронавірусу

Як уберегтися від коронавірусу COVID-19

Убезпечитися від коронавірусу можна так само, як і від грипу. Головне – дотримуватись базових рекомендацій з профілактики цього захворювання.

Лабораторія Сінево - точність та швидкість аналізів залог вашого здоров'я

Сьогодні медицина в країні не завжди дозволяє детально дізнатись про стан нашого здоров'я, інколи здаючи аналізи навіть після повторної здачі не виявляє всіх змін в організмі.

Чому стрес впливає на серце

Коли ми відчуваємо стрес наше серце починає прискорено битися, збільшуючи серцевий ритм, необхідно звернути пильну увагу на своє здоров'я і спосіб життя.

Обережно сказ! Що потрібно знати, та як вберегтись від наслідків?

        Сказ це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

Очищена вода виконує життєво важливі функції в нашому організмі

Вода необхідна не тільки для зовнішньої оболонки. Вона і всередині організму виконує життєво важливі функції. Рідина необхідна для виведення шлаків і токсинів, вона регулює обмін речовин між кровоносною системою і м'язами.

Розвантажувальні дні - користь та поради

Не всі люди можуть сидіти на дієтах. Але кожному під силу влаштувати собі раз на тиждень розвантажувальний день. Влаштовувати собі розвантажувальні дні добре, для того щоб свою вагу можна було б скинути з мертвої точки. Перед початком дієт рекомендують влаштовувати розвантажувальні дні, щоб як би запустити механізм.

Коррекция зрения с помощью линз

Зрение это пожалуй один из самых необходимых органов в жизни каждого человека, но зачастую как и во всем организме наше зрение становится уже не таким как бы нам хотелось.

Как работать средство ТКТХ

Сегодня очень часто можно встретить молодых людей с татуировкой, которая украшает плечи, ноги и другие части тела. «Почему так много людей соглашаются на эту болезненную процедуру», - спросите вы?

Якісні способи омолодження та краси шкіри

Ми розповімо про дієвий і простий спосіб по догляду за своїм тілом.

Перед тим як все пробувати варто зрозуміти що домашні засоби для краси і молодості не так ефективні,

Top