Пожежа в селі Веренчанка Заставнівського району

Відео - у с.Веренчанка через коротке замкнення, ледь не згорів будинок

11.10.2019 року о 16 год. 40 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-5 УДСНС надійшло повідомлення від громадянки, про те що в с. Веренчанка, по вул. Українська, горить житловий будинок.

По дворовий обхід в с. Самушин представниками Заставнівського РС УДСНС (фото)

11 жовтня 2019 року на території с. Самушин, Заставнівського району здійснено по дворовий обхід приватних домоволодінь представниками Заставнівського РС УДСНС.

Фото - Заставнівські та Заліщицькі волонтери АТО приймають участь у Народному віче в Києві

У ці години голова ГО"Щедро" Анатолій Дронь разом із волонтерами із Заліщик бере участь в урочистій ході з на годи відзначення Дня українського козацтва та Дня захисників України, що проходить у Києві.

В Добринівцях віддали шану тим, хто боровся за незалежність і суверенність Української Держави

14 жовтня, о 12 годині, на горі Голяк, що панує над Добринівцями відбудеться поминальне дійство – вшанування невідомої сотні оунівців (відео)

14 жовтня, о 12 годині, на горі Голяк, що панує над Добринівцями, біля будинку лісника, де збудовано пам’ятний хрест, відбудеться поминальне дійство – вшанування невідомої сотні оунівців, яких у липні 1944 року по звірячому знищили енкаведисти.

Відео - На Заставнівщині в селі Добринівці, працює вишкільний табір патріотичного виховання для юнаків та дівчат

 Подолання імпровізованої смуги перешкод, розбирання і збирання макетів зброї, силові вправи та демонстрація знань з історії державотворення

Презентація підприємства Аутомотів Електрік Україна.

У Заставнівській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості 09.10.2019 року відбулася презентація підприємства  Аутомотів Електрік Україна.

Фото - у с.Онут та Вікно, здійснено по дворовий обхід приватних домоволодінь представниками Заставнівського РС УДСНС спільно з працівниками ДПРЧ-5

08 жовтня 2019 року на території с. Онут, Заставнівського району здійснено по дворовий обхід приватних домоволодінь представниками Заставнівського РС УДСНС спільно з працівниками ДПРЧ-5,

У селі Веренчанка на переїзді, зіткнувся мікроавтобус “Peugeot” з локомотивом

У с.Веренчанка мікроавтобус зіткнувся з локомотивом, водій отримав незначні травми.

Відео: У Задубрівці невідомі молодики перешкоджають прихожанам ПЦУ молитися біля храму

Сьогодні 6 жовтня в редакцію Буковина Онлайн надійшло повідомлення від жителів села Задубрівка, про те що на території храму збираються невідомі молодики спортивної статури.

Відео - Надзвичайні шедеври ручної роботи Заставнівчанки

3 жовтня в Заставнівській центральній бібліотеці відбулося чергове засідання  любительського об’єднання клубу «Золотий вік» на якому відзначалося професійне свято освітян.

Top