Використання ПЕТ-пляшки для продажу молока прослідкувати практично неможливо. Це людський фактор

Отрути з молочком не бажаєте? або Чому не варто купляти молочку в ПЕТ-пляшці

Купуючи домашнє молоко у пластиковій пляшці на будь-якому ринку Буковини, мешканці ризикують заразитися цілою купую інфекційних хвороб, включно зі смертельними. На жаль влада до такої інформації ставиться як правило байдуже.

Детальніше...

На Заставнівщині в с.Товтри, відбулося перше молитовне служіння Православної Церкви України (відео по темі)

На Заставнівщині відбулося перше молитовне служіння в громаді Свято-Успенського храму с. Товтри Православної Церкви України.

Детальніше...

Фото - У Веренчанці відбулася зустріч учнів з воїнами афганцями

Сьогодні у Веренчанській сільській раді, за ініціативи сільського голови Бойчук В.Д відбулася зустріч з воїнами афганцями.

Детальніше...

В Заставні відбулася презентація Чернівецького обласного військовогокомісаріату та військових частин

14 лютого 2019 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася презентація Чернівецького обласного військовогокомісаріату та військових частин. Учасниками заходу стали 15осіб віком від 18 до 40 років.

Детальніше...

Фото - У Веренчанській ЗОШ День Валентина святкували з танцями та валентинками від таємних прихильників

Сьогодні у Веренчанській ЗОШ панували кохання і любов. Працювала поштова скринька «Серця закоханих» куди кожен бажаючий міг вкинути «валентинку».

Детальніше...

До уваги Заставнівських пенсіонерів – одержувачів субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 визначено, що виплата житлових субсидій особам, які одержують пенсії, у готівковій формі здійснюватиметься через Пенсійний фонд України шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Детальніше...

Заставнівській районній філії Чернівецького ОЦЗ відбулася «Презентація послуг з професійного навчання»

12.02.2019 в приміщенні Заставінівської районної філії Чернівецького ОЦЗ відбулася  «Презентація послуг з професійного навчання».

Детальніше...

На Заставнівщині рятувальники 5 день поспіль шукають тіло жінки, що стрибнула з мосту в Дністер

У Чернівецькій області співробітники управління ДСНС в області уже п’ять днів поспіль проводять пошуки тіла загиблої мешканки міста Заліщики, яка ввечері 7 лютого стрибнула у воду з моста через річку Дністер.

Детальніше...

Відео - Як на Заставнівщині вже п'ята церкна громада відцуралась від Московщини

Так, у Заставнівському районі релігійна громада храму Успіння Пресвятої Богородиці села Товтри сьогодні вирішила від "єднатися від УПЦ (Московського патріархату) і придналася до переліку церков Православної Церкви України.
Детальніше...

Пряма трансляція - Збори Церковної Громади села Товтри На Заставнівщині

Сьогодні, 10 лютого, жителі с.Товтри вирішили приєднатися до числа тих православних християн, які вже увійшли до складу новоствореної ПЦУ.

Детальніше...
Top