Стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 14 квітня по 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». До участі запрошуються діти віком до 18 років. Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

Заставнівська служба зайнятості орієнтує на службу в Збройних Силах України

07 травня 2021 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Служба зайнятості орієнтує  на службу в Збройних Силах України.».

Заставнівська філія центру зайнятості інформує: Працевлаштування українських громадян в будівельній галузі Держави Ізраїль

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

На Заставнівщині представили нового керівника відділення поліції (фото)

Сьогодні, 5 травня, начальник Чернівецького районного управління поліції Ален Синжерян та його заступник Роман Мельничук представили особовому складу нового керівника відділення поліції, що у місті Заставна.

Відео - Розпочався ремонт відрізку шляху Заставна - Товтри

Станом на сьогодні планується відремонтувати 500 метрів  дороги капітально, тобто поставити два шари асфальту, та ще 400 метрів в напрямку до Заставни провести якісний ямковий ремонт.

Фото – З Великоднем дітей, якими опікуються, вітали працівники служби у справах дітей Чернівецької РДА

Цьогоріч, як і щороку, напередодні великого і світлого свята Великодня працівники служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації подбали про солодкі подарунки для дітей Буковини, що потрапили у складні життєві обставини.

У с.Дорошівці висадили більше сотні саджанців до 35-ї річниці трагедії на ЧАЕС

За сприянням депутата Чернівецької обласної ради Колісника Б.Я., до 35-ї річниці трагедії на ЧАЕС на території с. Дорошівці було висаджено 55 одиниць, саджанців дуба, та 110 одиниць берізок.

Заставнівський РС ГУДСНС нагадує про правила пожежної безпеки і під час Великодніх свят

Заставнівський РС ГУДСНС України у Чернівецькій області напередодні свята нагадує Вам, що не слід забувати про правила пожежної безпеки і під час Великодніх свят.

Фото - Мешканці Заставнівщини долучилися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля

Відгукнувшись на ініціативу керівництва Чернівецької районної державної адміністрації та відповідно до розпорядження РДА «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецького району Чернівецької області у 2021 році», на всій території району було організоване й проведене весняне прибирання, яке тривало впродовж місяця.

Відео - У Вікнянській громаді відбувся вечір-реквієм до 35-тої річниці Чорнобильської трагедії

Чорнобиль... Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. 

Top