Фото - через негоду на Заставнівщині, в сніговий полон попадають маршрутні автобуси

Сьогодні 17 Грудня  о 04 годині на автодорозі Чернівці – Заставна між населеними пунктами Васловівці – Шубранець через ускладнення погодних умов – снігові перемети та ожеледь – рух цією ділянкою не змогли продовжити 6 легкових автомобілів та 1 рейсовий автобус «Чернівці-Заставна».

На Заставнівщині стартує IV Всеукраїнський дитячий літературний конкурс

 «У пошуках літературних талантів» Стартує IV Всеукраїнський дитячий літературний конкурс

 З метою віднайдення дитячих талантів з 2016 року проходить Всеукраїнський дитячий конкурс під назвою «У пошуках літературних талантів», який покликаний створити соціальне замовлення на ранню літературну творчість, повернувши Україну в русло цивілізованих країн світу, які плекають свої таланти з дитинства.

Заставнівські поліцейські тренувалися та удосконалювали свої професійні навички

Правоохоронці Заставнівського відділення поліції продовжують тренуватися та удосконалювати свої професійні навички, зважаючи на можливі провокації з боку цивільних осіб, котрі можуть виникати під час проведення об’єднавчого собору України, чи під час виборів Президента України

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Кітара нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори та члени їх сімей, шановна громадо!
Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Відео - На Заставнівщині проводився ремонт дороги «по Українських Нанотехнологіях»

12 грудня та відрізку шляху Чернівці – Заставна проводився ремонт дороги «по Українських Нанотехнологіях».

За перешкоджання діяльності журналістів в Україні

За перешкоджання діяльності журналістів в Україні розпочато 97 кримінальних проваджень

З початку 2018 року року поліцією розпочато 97 кримінальних проваджень щодо перешкоджання діяльності журналістів в Україні.

погіршення погодипогіршення погоди

Увага Водії! 12-13 грудня на Заставнівщині та в цілому на Буковині очікується погіршення погоди

За прогнозами синоптиків, уже завтра, 12 грудня, очікується погіршення погоди. Мокрий сніг з дощами знову повернеться на захід, в центр і на північ України.

Відео - Маленька жителька с. Репужинці померла в Київському метро

У неділю, 9 грудня, на пероні станції метро «Палац Спорту» померла 9-річна дівчинка з села Репужинці що на Заставнівщині. Дитина страждала на важку форму ДЦП.

Профінформаційний семінар для осіб, старше 45 років

Мета заходу зміна уявлення про перспективи професійної самореалізації осіб старше 45 років, інформування про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння зайнятості.

Соціальний захист безробітних осіб з інвалідністю.

Фахівці Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості для того, щоб привернути увагу до проблем, які виникають у безробітних осіб з інвалідністю при працевлаштуванні, організували зустріч 15 безробітних із роботодавцями.

Top