Команда юнаків ГК "Заставна" повернулася з гандбольного турніру Kempa 4 Sport Cup 2018

Сьогодні вранці команда юнаків ГК "Заставна" повернулася з Міжнародного зимнього гандбольного турніру Kempa 4 Sport Cup 2018 серед юнаків 2005 року народження та молодші, що проходив з 03 по 06 січня 2018 в м. Прешов Словаччина.

16 депутатів у трьох об'єднаних територіальних громадах Заставнівського району

Відео - Радикальна перемога на виборах - велика відповідальність перед людьми Заставнівщини!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕНИХ ВИБОРІВ 24 ГРУДНЯ 2017 РОКУ - Заставнівська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Чернівецькій області - має 16 депутатів у трьох об'єднаних територіальних громадах Заставнівського району:

Відео - Хто і навіщо в Заставнівському районі на передодні свят нищить дерева поблизу доріг

30 грудня близько 10 години ранку, на месенджер Viber громадської організації "УНІА" надійшло кілька повідомлень про те що невідомі особи пиляють дерева по трасі Заставна - Кадубівці (М 19), неподалік залізничного переїзду.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---