Відео - 2.9 проміле алкоголю. У Заставні нетверезий водій з погонею намагався втекти від поліції

 27 лютого на Заставнівщині працівниками поліції велося переслідування жителя с.Товтри, який у стані алкогольного сп’яніння намагався втекти від правоохоронців.

Головою Чернівецької районної державної адміністрації призначено Дмитра Козарійчука

Відповідно до Розпорядження Президента України №129/2021-рп головою Чернівецької районної державної адміністрації Чернівецької області призначено КОЗАРІЙЧУКА Дмитра Васильовича

На порядку денному служби зайнятості - працевлаштування осіб з інвалідністю

Того року між Заставнівською районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості та Кадубовецькою сільською радою підписаний договір про співпрацю щодо сприяння зайнятості населення.

Капітальним будівництвом на Буковині керуватиме Заставнівчанин Микола Гладюк

У Чернівецькій області призначили керівника департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури. Ним став колишній директор департаменту регіонального розвитку Микола Гладюк.

До уваги платників ЄСВ. Заставнівська ДПІ ГУ ДПС у Чернівецькій області

Заставнівська ДПІ ГУ ДПС у Чернівецькій області  доводить до відома, що 1 березня 2021 року закінчується термін подачі заяв на списання заборгованості з ЄСВ  за період з 01.01.2017 року по 01.12.2020 року фізичними особами - підприємцями, які не здійснювали діяльність та не отримували доходи у зазначеному періоді.

Де сьогодні на Заставнівщині не буде світла: список адрес

24-го лютого у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на повітряній лінії, частково буде призупинено електропостачання з 9:00 по 17:00 год.

Заставнівський центр зайнятості провів два тренінги для безробітних «Підготовка резюме.»

23 лютого 2021 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулося два тренінги  для 10 безробітних «Підготовка резюме.».

Відео - Заставнівська лікарня отримала дороговартісну кисневу станцію

До  Заставнівської  центральної районної лікарні доставили дороговартісну кисневу станцію, яку використовуватимуть для лікування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у кожному із відділень.

Відео - Пожежа в с. Юрківці, через коротке замкнення згорів автомобіль

22 лютого 2021 року в підрозділ ДПРЧ-5 Заставнівського району, поступило повідомлення від жителя с. Юрківці, про пожежу в гаражі.

ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ ЗАСТАВНІВЩИНИ НА ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ ДО 5 БЕРЕЗНЯ

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, виконання протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.02.2021 року №2, з метою запобігання поширенню

Top