Фото - У с. Добринівці місцевий житель після голосування розірвав виборчий бюлетень та викинув в урну, та ситуація по області

Всі повідомлення внесені до журналу єдиного обліку. Працівники поліції перевіряють отримані звернення.

Відео - Незважаючи на обіцянки священика, с. Задубрівка громада ПЦУ була змушена освячувати вербу по серед дороги

21 квітня великий день для кожного українця, адже на цей час тривають Вибори Президента, та незважаючи на це, сьогодні люди спершу йдуть до божого храму, щоб взяти гілочку освяченої верби, адже «Вербова неділя» знаменує що за тиждень Великдень.

Вибори президента на заставнівщині - перший тур

Відео: Робота у виборчій комісії: громадянський обов'язок чи примус роботи?

Спочатку про хороше. Дільничні виборчі комісії 31березня 2019 року спрацювали на „ура” – чітко, злагоджено, практично без помилок.

Відео - На Заставнівщині просвітяни вшанували пам'ять Євгена Гакмана

У Заставнівській районній бібліотеці,з ініціативи районної «Просвіти», відбулося засідання «круглого столу» з нагоди 226-ї річниці з дня народження та 146-ї — з дня смерті першого Митрополита Буковини і Далмації, славного земляка, уродженця с.Васловівці нашого району, Євгена Гакмана.

Відео - Як Василівському НВК діти виготовляли великодні листівки для воїнів АТО

Протягом двох тижнів у початковій школі Василівського НВК працювала Майстерня добра та радості.

Захист інтересів українських туристів за межами України

Конституція України гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами. Держава постійно піклується за кожного громадянина України iчерез свої консульські установи вживає заходів для того, щоб туристи громадяни України користувалися в повному обсязі всіма правами, наданими їм законодавством країни тимчасового перебування.

Військова служба за контрактом - альтернативний шлях працевлаштування

В рамках Весняного марафону професій 16 квітня 2019 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Військова служба за контрактом - альтернативний шлях працевлаштування» (8 осіб).

Відео - В с. Шубранець невідомі вщент спиляли живий сад, власники паїв шоковані

Жителі села Шубранець у відчаї, адже днями, старий але ще й досі живий яблуневий сад, практично що повністю вирубали невідомі.

Соціально-економічний розвиток Заставнівського району протягом 2015-2018 років

Ви бачите дорожню карту позитивних змін, які відбулися в районі протягом 2015-2018 років. Першочергово всі наші спільні зусилля були направлені на покращення та відбудову соціальної інфраструктури району.

Відео - В с. Задубрівка священик разом з невідомими, блокували вхід на територію церкви

За останні 3-4 місяці цього року про «витівки» так званих «релігійних громад» московської церкви можна знімати серіали, або писати «бестселери».

Top