Как обеспечить уход за кожей, склонной к атопическому дерматиту

Еще совсем недавно атопический дерматит проявлялся довольно редко. Сегодня специалисты отмечают резкое увеличение случаев заболевания, а среди пациентов оказываются как взрослые, так и дети от рождения.

Детальніше...

Швидкі кредити онлайн на карту. Що потрібно знати?

Сьогодні вже нікого не здивуєш тим що частенько не вистачає коштів на речі які потрібні вже і не можуть чекати наступної зарплатні, так стається особливо тоді коли у Вас є сімя та діти які швидко ростуть і зазвичай на їх потреби потрібно багато грошей.

Детальніше...

Как выбрать клей ПВА для плитки

Толщина раствора, на который клеится керамическая плитка, должна быть не больше 1,5 см. Тощие растворы (в которых мало цемента и много песка) практически не дают усадки, не растрескивается, обеспечивает хорошее сцепление плитки с основанием, но они недостаточно прочны, и плитка со временем может отойти.

Детальніше...

Красуня в тіні: все що варто знати про Хосту

Коли фахівці говорять про ландшафтний дизайн, то неодмінно згадують красуню хосту або функію – рослину, яка здатна надати кожному саду азійського шарму та загадковості.

Детальніше...

28 виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам

Відповідно до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, виділяють 28 виробництв та організацій, а саме:

Детальніше...
Як створити умови для розвитку дитини? Які здібності розвивати?

Виховати в дитині цілеспрямованість на навчання: як це зробити

Якщо людина вміє ставити цілі і наполегливо домагатися бажаного, вона неодмінно досягне успіху. Цілеспрямованість - не вроджена якість.

Детальніше...

Зачем делать рентген сустава: показания для выполнения этого обследования

Рентген сустава — основной и самый точный метод выявления патологических процессов костно-суставного аппарата, установления характера патологии и контроля над ходом лечения.

Детальніше...
Футболки з написами

Оригінальні футболки з написами

Оригінальні футболки з написами – це цікавий спосіб заявити про себе в суспільстві, окреслити громадянську позицію або коло захоплень, проявити індивідуальність і почуття гумору. Серйозні та багатозначні, іронічні або кричущі висловлювання – традиційні варіанти принтів для одягу, що роблять навіть звичайний предмет гардероба справжнім модним трендом.

Детальніше...

Какой приятный и креативный подарок подарить папе на День рождения

Разве есть люди ценнее родителей? Задаваясь этим вопросом, понимаешь, что никаким подарком в полной мере не сможешь продемонстрировать благодарность. Однако без сюрприза в праздник родителей нельзя оставлять.

Детальніше...

Самый дорогой и самый вкусный кофе Лювак

Многие люди просто не представляют своей жизни без кофе, ароматный напиток каждое утро дарит нам не только прекрасный вкус но и бодрит.

Детальніше...
Top