Погода в Заставні та Заставнівському районі

Погода на Заставнівщині

 


 Чи плануєте поїхати за місто або погуляти в парку? А може, думаєте мити машину сьогодні, але боїтеся, що завтра піде дощ і всі ваші старання зійдуть нанівець?

Прогноз погоди в Заставні на завтра допоможе Вам уникнути таких сумнівів.

Погода в Заставнівському районі та Заставні на сьогодні в онлайн режимі - це завжди точний прогноз, ви можете дізнатися графік зміни погоди буквально по годинах.

Погода в Заставні на тиждень може бути визначена менш точно, але це все одно краще, ніж покладатися на волю випадку, тим більше, якщо ви плануєте важливі заходи, які передбачають проведення часу на відкритому повітрі.

У наш час для визначення і прогнозування погоди застосовують все більш і більш просунуті технології.

✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺✺

✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷✷  

Метеорологічні служби, точні як ніколи, дозволяють розписати прогноз погоди в Заставні буквально по годинах.

На сьогоднішній день можна без вагань покладатися на прогноз погоди - особливо, якщо мова йде про найближчих 24 годинах.

Тут ви зможете дізнатися не тільки точний прогноз погоди в Заставні на завтра, температуру і ймовірність опадів, але також швидкість і напрям вітру, вологість, і яка передбачається погода на наступні чотири дні в Заставні.

Коментарі  

+5 #1 УкрГМЦ 09.06.2017, 13:36
Очікується продовження підйомів рівнів води, у зв'язку з до біганням паводкової хвилі, над рівнями на 8 год. 9 червня (без негативних наслідків):

Проходження максимальних рівнів води дощових паводків

9-10 червня очікується проходження максимальних рівнів паводків:

– на р. Прут – м. Чернівці висотою 260 – 310 см над нулем поста (рiвень води на 8 год. 9 червня дорiвнює 238 см), максимальна витрата прогнозується в межах 460 – 580 м3/с.

– на Днiстрi – м.Залiщики (Тернопiльська обл.) висотою 370 – 410 см над нулем поста (рiвень води на 8 год. 9 червня дорiвнює 290 см), максимальна витрата прогнозується в межах 350 – 450 м3/с.
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---