Співчуття з приводу смерті Михайла Бойчука (Чернівецька РДА)

Внаслідок важкої хвороби, передчасно пішов із життя колишній голова Заставнівської райдержадміністрації, заставнівчанин, приватний підприємець, неординарна особистість Михайло Васильович БОЙЧУК.

Щирі співчуття передчасної втрати родині Мар'яни Василівни Малинник, лікарки педіатра КНП "Заставнівська БЛ"

Словами не можна передати всю біль і печаль. Як страшний сон.

Мар'яна Василівна Малинник лікарка педіатр КНП "Заставнівська БЛ"сьогодні відійшла у вічність.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Радиша Петра.

21 березня, в автокатастрофу, у Підкарпатському воєводстві на півдні Польщі потрапив автобус з українцями в якій загинув житель Заставніщини, а саме села Шубранець Петро Радиш.

Жителі та голова Кадубовецької ОТГ висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким БОРИСА ЛАКОШВІЛІ

Жителі та голова  Кадубовецької громади Микола Катеринчук висловлює глибоке співчуття рідним, близьким мешканця с. Кулівців, молодого батька та чоловіка БОРИСА ЛАКОШВІЛІ з приводу передчасної та несподіваної смерті увісні, в Берліні.

Щирі співчуття рідним та близьким Бориса Лакошвілі який передчасно залишив наш світ

У Берліні несподівано помер наш земляк

Днями на Заставнівщину чорним птахом прилетіла жахлива звістка про несподівану смерть нашого земляка, мешканця с. Кулівці, 1987 року народження ЛАКОШВІЛІ БОРИСА.

Співчуття родині Володимира Бойчука

Депутат Чернівецької обласної ради Сергій Капіцький висловлює щире співчуття голові Веренчанської ОТГ  Володимиру Бойчуку та його сім`ї з приводу тяжкої, невимовної втрати – смерті тещі Шершен Марії Василівни.

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ ВОЛОДИМИРУ БОЙЧУКУ…

Голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук та колектив висловлюють свої співчуття голові Веренчанського ОТГ Володимиру Бойчуку,

СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ ГРИГОРІЯ ШЕВЧУКА

Мешканці громади с. Малий Кучурів схилили голови в жалобі від трагічної звістки, яка чорним птахом прилетіла вчора в село.

Архімандрит Серафим (Дудка)

Дмитро Козарійчук висловлює свої співчуття з приводу трагічної загибелі архимандрита Серафима...

Сумна звістка чорним птахом прилетіла на Заставнівщину – трагічно загинув архімандрит Серафим (Дудка), настоятель Хрещатицького Іоанно-Богословського чоловічого монастиря, який подвизався в Хрещатицькому монастирі майже 29 років, шість з яких був настоятелем обителі.

Щирі співчуття з приводу смерті найкращого батька, чоловіка та дідуся Дмитра Ільчука

Минув рік без тебе. 12 жовтня 2019 року, відійшов у вічне життя, житель міста Заставна, чудовий друг, найкращий батько, дідусь та чоловік - Дмитро Ільчук.

Top