Дмитро Козарійчук висловлює щирі співчуття родині Никоряк із Репужинців

У це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. 29 червня на 51 – му році життя відійшов у вічність прекрасний і щирий земляк, великий працелюб Никоряк Василь Петрович.

Відео - спомин, Юрія Марусяка який пішов з життя як справжній митець, та пам’ять про нього вічна

Юрій Марусяк – знана й шанована на Буковині особистість. Говоримо це не голослівно – таким є факт. Особисто для нас, працівників культури Заставнівщини, – ще й близька по духу та ідеалам людина.

Роман Михайлович ЛУЧИК

Після важкої, невиліковної хвороби пішов із життя заставнівчанин Роман Михайлович ЛУЧИК

Вдячний син, люблячий чоловік та турботливий батько, хороший друг, який завжди прийде на допомогу, виключно порядна, щира і чесна людина, Роман був сповнений сил та оптимізму, любові до життя, планів на майбутнє.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу передчасної смерті Юрія Юрчука

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Юрія Юрчука від - ГО "УНІА", ГО "Щедро", поліція Заставнівщини та друзі.

Висловлюємо щирі співчуття Віталію Слипенюку з приводу смерті батька

Слова співчуття Віталію Слипенюку з приводу тяжкої втрати – смерті батька Сидора Романовича.

Голова райдержадміністрації Дмитро Козарійчук висловлює свої щирі співчуття з приводу непоправної втрати рідним

Сьогоднішній недільний день розпочинається із сумної звістки. Після довготривалої, виснажливої хвороби нирок померла наша 30-річна землячка.

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ ЯРОСЛАВУ СТРІЛЬЦЮ З ПРИВОДУ СМЕРТІ БАТЬКА

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук та колектив, знайомі та друзі висловлюють щире співчуття голові Заставнівського районного суду Ярославу Степановичу Стрільцю з приводу тяжкої, невимовної втрати – смерті його батька Степана Теодоровича Стрільця.

25 березня, перестало битися серце неординарної людини Надії Володимирівни Герасимчук, екстрасенса

Відійшла у вічність «буковинська Ванга».

На початку вісімдесятого року життя, 25 березня, перестало битися серце неординарної людини Надії Володимирівни Герасимчук, екстрасенса, провидиці, доброї людини яку називали тьотею Надею, або «буковинською Вангою».

«Вічная пам'ять»

Висловлюємо співчуття Василю Барабащуку з приводу смерті батька

У перші години Світлого Різдва Христового відлетіла у вічність душа заставнівчанина, хорошого господаря, сім'янина БАРАБАЩУКА Василя Васильовича.

Спомин про найкращого батька друга та музиканта Марусяка Юрія Івановича

Сьогодні,  30 листопада свій 63 День народження мав святкувати чудовий батько та найкращий музикант Марусяк Юрій Іванович та нажаль вже сьогодні його немає поряд.

Top