Відео - Заставнівський палац культури вітає з Великодніми святами

Свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя, це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними.

Відео - У Заставнівському будинку культури відбувся майстер - клас з писанкарства

Напередодні Великодніх свят в Будинку культури міста Заставна відбувся майстер - клас з писанкарства від народної майстрині Остапченко Надії, яка з великим задоволенням показувала діткам як розписувати яєчка та створювати свою власну неповторну писанку.

Відео: У Заставнівському ЗЗСО було проведено майстер-клас з писанкарства для дітей з ООП закладу

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

Відео - Заставнівська волонтерська сотня відправила Великодній кошик та понад 2 тонни їжі - на передову

      Ще декілька днів і мелодійні церковні дзвони покличуть нас до храмів. Покличуть, але не кожен із нас ризикне цього Великодня посвятити паску під молитву священиків та священнослужителів.

Відео - Працівники та аматори «Палацу культури та мистецтв» Заставнівської міської ради 35-річниці Чорнобильської трагедії присвячують захід спомин

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о І год 25 хв 40 с коли всі спали безтурботнім сном, над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я.

Учні Заставнівської гімназії підготували відео-реквієм «Чорнобиль не має минулого часу»

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

НЕ залишайте електро прилади без нагляду!

Служба порятунку закликає громадян, завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики:

Духовно-моральне виховання учнів Заставнівської гімназії на засадах християнських цінностей (фото)

Арістотель писав: «Морально прекрасною називають людину досконалої гідності. Адже про моральну красу говорять з приводу доброти: морально-прекрасним називають справедливу, мужню, благородну і взагалі володіючу всіма добротами людину».

Прибрали стихійне сміттєзвалище на землях залізничної станції міста Заставна

Як повідомляє начальник ВСП "Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень" Володимир Загалюк, працівники залізниці нещодавно прибрали стихійне сміттєзвалище на землях залізничної станції міста Заставна, поблизу заправки "WOG".

Учні Заставнівської гімназії долучилися до екологічної акції «Озеленення планети» (фото)

З метою привернення уваги до проблеми глобального потепління та відновлення екосистеми землі, змінення екологічної свідомості людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи, учні Заставнівської гімназії долучилися до глобальої екологічної акції «Озеленення планети» (Всеукраїнський соціальний проєкт «Мільйон дерев»).
Top