Заставнівська служба зайнятості - Налагоджена співпраця дає результат

Тісна співпраця між Заставнівською службою зайнятості та фізичною особою підприємцем Хомин Мирослав Любомирович триває з 2004 року.

Увага! Тимчасове припинення газопостачання в м. Заставна

Заставнівська дільниця Кіцманського відділення АТ  "Чернівцігаз» Інформує, що у зв'язку із ремонтно-будівельними роботами буде відключено газопостачання всього міста Заставна 29,09.2020 року з 9:00год. до 20:00 год. 30.09.2020року.

Заставнівська районна філія центру зайнятості працює в умовах карантину

На період встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, котрі шукають роботу та зареєстрованих безробітних), надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється:

Відео - Голова «ПАРТІЇ ЧЕРНІВЧАН» Микола Федорук озвучив кандидатів на участь у виборчому процесі на місцевих виборах

Один із найавторитетніших людей Буковини, багаторічний мер Чернівців та Народний депутат України Микола Федорук представив кандидата на голову Заставнівської ОТГ Ярослава Цуркана.

Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості (в умовах карантину)

Сьогодні, 22вересня 2020р., в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості»,за участю Цуркана Степана Івановича - головного державного інспектора відділу додержання законодавства про працю,зайнятість та інших нормативно-правових актів, Управління Держпраці у Чернівецькій області,профінформатор – Леся Олійнич та 6 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На території вищого професійного училища № 24 м. Заставна, Заставнівського району було проведено навчання згідно плану пожежної безпеки

16 вересня 2020 року на території вищого професійного училища № 24 м. Заставна, Заставнівського району було проведено навчання згідно плану пожежної безпеки.

Відео - Казочка "Безхвостий вовк", розповідає Тіна Сторож Заставнівський РПК, театр "Мандрівник"

Дорогі друзі, актори дитячого театру юного глядача "Мандрівник" продовжують подорож країною казок, і запрошують вас у свої мандри.

Відео - У Заставні триває реконструкція міського стадіону

У народі говорять, що ремонт розпочати може будь-хто, а закінчити -- тільки справжній господар.

У Заставнівській міській ТВК відбулися зміни у всьому керівному складі комісії

У Заставнівській міській ТВК відбулися зміни у всьому керівному складі комісії.

Top