Відео - Для школярів Заставнівщини у ВПУ №24 провели майстер-класи «Професії нашого регіону»

У наш складний та динамічний час більшості з нас доводиться не один раз обирати професію або місце роботи. Для того, щоб свідомо зробити вірний вибір, потрібна достовірна, повні та оперативна інформація.

Форум активної молоді   «Обрії майбутнього: Заставна».

Відео - у Заставні відбувся міжрегіональний Форум активної молоді «Обрії майбутнього: Заставна».

До нього долучилися хлопці та дівчата 14-16 років із Заставни, а організував це все активний десятикласник Олексій Джус.

Фото - Заставнівська ОТГ придбала новенький шкільний автобус

За сприяння Департаменту фінансів, Департаменту освіти і науки та Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА, міського голови Радиша В.Й., працівників апарату міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, відповідно до завдань Програми соціально-економічного розвитку Заставнівської ОТГ.

Відео - Яке харчування має бути в школах та садочках - розповіли в Заставнівському управлінні Держпродспоживслуби

Заставнівським районним  управління ГУ Держпродспоживслуби було проведено 27.11.2019 семінар – нараду «Дітям Буковини – здорове харчування».

Фото - у Заставні невідома жінка годує безпритульних собак… Годувала чи труїла?

У центрі м.Заставна 22.11 близько 11 години дня, невідома жінка годувала безпритульних собак… Годувала чи труїла?

Фото - Працівники Заставнівського центру екстреної медичної допомоги закликають горе паркувальників памятати про ціну людського життя

Працівники Заставнівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також Заставнівської ЦРЛ просять громадян міста та району не паркуватись на в'їзді до швидкої допомоги.

У Заставнівській районній філії центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»

Сьогодні, 20 листопада, в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», в якому взяли участь Державний інспектор Управління держпраці Степан Цуркан, профінформатор – Леся Олійнич та 15 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

У Заставні проводиться підготовка до зими

14 листопада на офіційному сайті Заставнівської ОТГ з'явилася інформація про підготовку до зими.

Відео - Заставнівська ЦРЛ отримала сучасний реанімобіль

7 листопада на подвір`ї Заставнівської ценральної районної лікарні відбулося вручення сучасного реанімобіля, який подарував лікарні агрохолдинг Контінентал Фармерз Груп.

Відео - В Заставнівській районній бібліотеці відбулася зібрання просвітян, волонтерів, духовенства, вчителів і учнів міста

В переддень свята української писемності і мови, 6 листопада у Заставнівській районній бібліотеці відбулося цікаве зібрання просвітян, волонтерів, духовенства, вчителів і учнів міста, на якому обговорили питання актуальності захисту рідної мови та проблеми сьогодення - виховної роботи серед молоді і формування  національної свідомості буковинців.
Top