Відео - у Заставнівському палаці культури відбувся урочистий концерт до Дня захисника України

10 жовтня в Заставнівському районному палаці культури відбувся урочистий концерт присвячений Дню захисника України.

Відео - У Заставнівській гімназії відбулося неймовірне свято краси, грації та патріотизму

Неймовірне свято краси, грації і…патріотизму.
Здавалось би, недоречне поєднання цих слів, але саме таке свято відбулося в Заставнівській гімназії у переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» (фото)

Сьогодні, 10 жовтня, в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи.

Фото - Учні Заставнівської гімназії здійснили екскурсійну поїздку до м. Умань

З метою ознайомлення учнів з історією та культурою м. Умань, проведення профорієнтаційної роботи, виховання любові до своєї країни, виховання почуття патріотизму, гордості за свою країну, учні 8 класу, V-B, VІ класів Заставнівської гімназії разом із вчителями Дідич Ю.В., Женихай О.Д., Дарвай М.І., Король Г.В. та Гнідан М.В. здійснили 05 жовтня 2019 року екскурсійну поїздку до м. Умань.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ЗАСТАВНІВЧАН ТА ГОСТЕЙ КРАЮ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ!

10 жовтня о 15:00 в концертній залі Заставнівського районного палацу культури відбудеться захід, присвячений потрійному святу 14 жовтня.

У Заставні горить дво поверховий будинок

Відео - у місті Заставна через коротке замкнення горів 2 поверховий будинок, є травмовані

5 жовтня о 16 год. 14 хв. на Заставнівську ПЗЧ ДПРЧ-5 УДСНС надійшло повідомлення про те що в місті Заставна по вул. Ювілейній, горить ІІ поверховий житловий будинок.

випустили 500 екземплярів червонокнижної стерляді

Відео - У селі Дорошівці в річку Дністер випустили 500 екземплярів червонокнижної стерляді прісноводної

4 жовтня у річку Дністер в селі Дорошівці Заставнівського району випустили 500 екземплярів червонокнижної стерляді прісноводної.

Відео - Чи готова Заставна до початку опалювального сезону?

Зима не за горами і тому незабаром повинен розпочатися опалювальний сезон.

У м.Заставна ГО«УНІА» передала допомогу ОКУ '' Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ''

3 жовтня Громадська організація «УНІА» при підтримці італійських асоціацій «Share» та «Допоможемо жити»,  передали  допомогу  ОКУ '' Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф '' в м. Заставна.

Відео - В м.Заставна на ТОВ "ВІОЙЛ-ЗЕРНО" вже четвертий день горять токсичні будівельні відходи

Вже четвертий день поспіль до редакції сайту "Заставна Сьогодні" надходять повідомлення від стурбованих громадян щодо пожежі та ТОВ "ВІОЙЛ-ЗЕРНО".

Top