Відео - З Днем Конституції України та з днем Молоді, вітають працівники та аматори районного палацу культури м. Заставна.

Висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон - Конституцію України, яка стала реальною і дійовою основою розбудови незалежної демократичної держави.

У Заставнівському РЦЗ відбувся вебінар із загальних питань зайнятості

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних 23 червня 2020 року відбувся інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Відео - На Заставнівщині, знову розпочали посилено перевіряти сфери обслуговування. Як це відбувається?

Упродовж найближчого тижня, за рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС, буде здійснюватися більш посилена робота й контроль моніторингових груп, які складатимуться з представників Держпродспожив служби, поліції та представників влади.

Відео ДТП в Заставні за участю двох ВАЗівок

Сьогодні 20 червня, близько дев'ятої ранку, в місті Заставна на перехресті вулиці Незалежності та вулиці Прутської, трапилась дорожньо-транспортна пригода, як повідомляють очевидці події водій  автомобіля ваз-2104 здійснюючи маневр розвороту допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ 112, який рухався вулицею Незалежності.

Відео - Працівники Заставнівського районного палацу культури вітають медичних працівників Заставнівщини з їх професійним святом.

Медики – це фахівці без яких важко уявити сучасне суспільство. Хороші лікарі допомагають забути про всі хвороби та стати здоровою людиною.

Відео - Заставнівський ДТЮГ «Мандрівник" РПК вітає з Днем медичного працівника

 Професія медика - одна з найважливіших. Швидке одужання, щасливі очі та слова подяки - найдорожча плата, яку може отримати медичний працівник.

Заставнівська ОТГ відмовляється приймати на утримання заклади культури

Днями журналісти "Суспільне Буковина" завітали до Заставнівського ОТГ щоб поспілкуватись з працівниками районного палацу культури.

У Заставнівському РЦЗ відбувся дистанційний онлайнвебінар «Безкоштовні навчальні програми на освітніх онлайн-платформах»

16 червня 2020 року відбувся дистанційний онлайнвебінар «Безкоштовні навчальні програми на освітніх онлайн-платформах».

Чому Заставні не потрібна культура - чи виконає міська рада Закон України?

1 червня 2020 року, було оприлюднено Постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду м. Вінниці,

який у відкритому судовому засіданні розглянув апеляційну скаргу Заставнівської міської ради на рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 04.02.2020 року, яким було зобов’язано прийняти на баланс міської ради заклади культури.

група осіб викрала майже 28 кілограмів коропа

Молодикам які в с.Боянчук крали рибу, загрожує до п'яти років позбавленням волі

Поліціянти Заставнівщини встановлюють причетність групи осіб до крадіжки риби.

Top