Пенсіонерам літнього віку встановлено щомісячну доплату

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», з 1 квітня 2020 року пенсіонерам 80-річного віку і старшим, розмір пенсії котрих не перевищує 9205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну доплату до пенсії в розмірі до 500 грн.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжують санітарно-профілактичну роботу

На Буковині вживають комплексних заходів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Увага! Тимчасово призупинено особистий прийом громадян керівництвом УДМС України у Чернівецькій області

З 16.03.2020 до 03.04.2020, відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України заходів у зв’язку з загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та недопущення поширення COVID-19, тимчасово призупинено особистий прийом громадян керівництвом УДМС України у Чернівецькій області в Управлінні за адресою вул. Шептицького, 25, м. Чернівці, 58000.

«Слово правди» і «Новоселиччина» - гендерно найчутливіші гіперлокальні медіа Буковини: результати лютневого моніторингу

Упродовж 11-17 лютого 2020 р. уперше було проведено гендерний моніторинг гіперлокальних медіа, до якого потрапило і 10 видань Чернівецької області. Зокрема, аналізу підлягали публікації:

Наживо - "Проти газового геноциду" - Під стінами сектору НКРЕКП зібралися обурені Чернівчани

Обурені Чернівчани прийшли під стіни сектору НКРЕКП та вимагають відновити їм газопостачання.

На ринку праці Буковини потрібні водії

Станом на 12 лютого 2020 року на Буковині  є 80 пропозицій роботи для  водіїв. На ці вакансії роботодавці пропонують заробітну плату від мінімальної до 17 тис. грн.

Звернення за пенсією «в один дотик» – зручний сучасний сервіс для сучасних пенсіонерів

Одними з найбільш важливих  завдань Пенсійного фонду є покращення обслуговування відвідувачів  та мінімізація при оформленні пенсій витрат часу і застосування людського фактору.

Підприємцям Калинівського ринку роз’яснили важливість легалізації зайнятості

З метою захисту прав працівників на соціальне і пенсійне забезпечення пенсійники Буковини продовжують активно роз’яснювати буковинцям необхідність офіційного оформлення трудових відносин, легальної виплати зарплати та сплати єдиного соціального внеску.

На Буковині через карантин закрили 178 шкіл та 75 дитячих садочків

Через збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ у Чернівецькій області на карантин закрили вже 178 шкіл та 75 дитячих садочків.

Запрошуємо благодійників Буковини прийняти участь у конкурсі "Благодійна Буковина" (відео)

В Чернівецькій області втретє стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2019», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Top