З понеділка, 16 листопада школи Чернівецької області знову запрацюють: хто з учнів піде на навчання

З понеділка, 16 листопада відновиться очна форма навчання для учнів 1-4 класів усіх загальноосвітніх закладів Чернівецької області.

На виборчих дільницях Буковини вимірюватимуть температуру

Також виборців питатимуть про стан їхнього здоров'я. На виборчих дільницях в Чернівецькій області вимірюватимуть температуру усім відвідувачам.

Нехтування правилами карантину в умовах його пом’якшення несе загрозу підвищення рівня захворювань

Буковинцям необхідно повернути пильність і непохитну волю у дотриманні протиепідемічних заходів, як вони робили це на початку запровадження карантину на території області. 

“Європейська Солідарність” перевіряє факти про можливу участь членів політичної сили у списках інших партій на місцевих виборах-2020

В. о. голови Чернівецького територіального осередку партії “Європейська Солідарність” Михайло Павлюк доручив районним керівникам ретельно вивчати списки кандидатів цьогорічних виборів в органи місцевого самоврядування.

Відео - Як правильно заповнювати виборчий бюлетень, розповіла Ольга Айвазовська

25 жовтня 2020 року відбудуться перші місцеві вибори за новим адміністративно-територіальним устроєм країни, із новим виборчим законодавством, за новою виборчою системою та з новою формою виборчих бюлетенів.

Заставнівських педагогів привітав з Днем вчителя Максим Юрійович Бурбак

Днями на Заставнівщину завітав  екс- нардеп України Максим Бурбак .

На Буковині відкрили два нові мости через Черемош

Через річку Черемош в районі села Розтоки Чернівецької області відкрили рух автотранспорту по двох новозбудованих мостах.

Відкриття руху відбулося у присутності Президента Володимира Зеленського, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський перевірив, як ліквідовують наслідки паводків на Буковині

Президент Володимир Зеленський наполягає на швидшому освоєнні місцевою владою виділених урядом грошей на ліквідацію наслідків червневої повені на заході.

Поліцейські Чернівецької області зареєстрували 83 звернення щодо порушення виборчого законодавства

Правоохоронці працюють у посиленому режимі та цілодобово моніторять ситуацію щодо виборчого процесу, а також оперативно реагують на кожне повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства.

ВАСИЛЬ ОРЛЕЦЬКИЙ: МИ ДАЄМО ШАНС ПРОЙТИ У ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ НОВИМ ЛЮДЯМ - ЕФЕКТИВНИМ, КРЕАТИВНИМ, ВІДПОВІДАЛЬНИМ

Одразу хочу заявити опонентам, а тим більше замовним, що метою моєї роботи на Буковині, роботи нашої команди є намір серйозно потіснити з влади тих, хто зробив депутатство професією. “Хлібним” місцем для того, щоб паразитувати на народному добрі.

Top