ВАСИЛЬ ОРЛЕЦЬКИЙ: МИ ДАЄМО ШАНС ПРОЙТИ У ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ НОВИМ ЛЮДЯМ - ЕФЕКТИВНИМ, КРЕАТИВНИМ, ВІДПОВІДАЛЬНИМ

Одразу хочу заявити опонентам, а тим більше замовним, що метою моєї роботи на Буковині, роботи нашої команди є намір серйозно потіснити з влади тих, хто зробив депутатство професією. “Хлібним” місцем для того, щоб паразитувати на народному добрі.

Перемога Пальчевського представила своїх кандидатів у депутати в органи місцевого самоврядування Чернівецької області і на посади голів

Конференція регіональної організації партії Перемога Пальчевського, яка відбулася у Літньому театрі в м. Чернівці,   висунула кандидатів у депутати обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, на посади голів рад та ОТГ,  затвердила єдині та територіальні виборчі списки кандидатів і програму парторганізації.

На Буковині поліція ліквідувала незаконний посів нарковмісних рослин

Жителька Хотинського району вирощувала на своєму городі снотворний мак. За вказане правопорушення чинним законодавством передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

З 1 серпня передбачено нові штрафи за відсутність касових аппаратів

З 1 серпня передбачено нові штрафи за відсутність реєстраторів розрахункових операцій.

Про це повідомляє головне управління ДПС у Чернівецькій області.

Чернівецький Інститут МГУ здійснює набір без ЗНО

Міністерство освіти та науки Міжнародний гуманітарний інститут здійснює набір без ЗНО за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

У Чернівцях на ринках виявили небезпечні кавуни та дині

У Чернівцях на ринках з'явилися кавуни та дині. Їх безпекою зацікавилися покупці, так як основний збір урожаю цих ягід припадає на серпень.

Синоптики попередили про зливу на Буковині у найближчі години

В найближчі 2-3 години по території Чернівецької області та місту Чернівці очікується значний дощ.

На дорогах Буковини латають ями

Служба автомобільних доріг в Чернівецькій області повідомила, що у період із 17 по 23 липня 2020 року при сприятливих погодних умовах ліквідувати ямковість на автодорогах державного значення на площі майже 4000 кв. метрів.

Тенденція буковинських гіперлокальних медіа – до збільшення представленості жінок у публікаціях!

Під час третьої хвилі моніторингу гіперлокальних медіа на гендерну чутливість (11-17 червня 2020 р.) проаналізовано, як і в попередні періоди, 10 видань Чернівецької області: 5 районних газет - «Вижницькі обрії», «Вільне життя», «Голос краю», «Слово правди», «Хотинські вісті» та 5 інтернет-видань -  «Глибока.info», «Заставна сьогодні», «Новоселиччина», «Північно-Бесарабський портал» та «Сторожинець.info».

1 липня 2020 року набуває чинності Закон від 22.11.2018 № 2617- VIII, яким запроваджується інститут кримінальних проступків

1 липня 2020 року набуває чинності Закон від 22.11.2018 № 2617- VIII, яким запроваджується інститут кримінальних проступків. Зокрема, кримінальним проступком стане управління транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.

Top