Тільки легальні трудові відносини можуть забезпечити гідне сьогодення та добробут на старості літ

Як не прикро, але багато наших громадян на початку трудового шляху не замислюються про негативні наслідки отримання зарплат “у конвертах”, а з наближенням пенсійного віку ситуацію у більшості випадків вже виправити складно або й неможливо.

Представник Пенсійного фонду закликала інспекторів праці до активного вжиття заходів щодо порушників трудового законодавства

Заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець взяла участь у семінарі-навчанні для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад області, зорганізованому Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

Фото - Відео - Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

23 березня Президент України Петро Порошенко відвідав Чернівецьку область. Глава держави взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, а також поспілкувався з мешканцями буковинського краю на народних зустрічах у м. Чернівці та м. Кіцмань.

Пряма трансляція- В Кіцмань Завітав Президент України Петро Порошенко

Сьогодні, 23 березня в Кіцмань завітав діючий Президент України та кандидат на виборах 2019 Петро Порошенко.

Відео - Кіцмань очікує приїзду президента. Вхід пресі заборонено

Сьогодні, 23 березня в Кіцмань завітає діючий Президент України Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко завітає до Кіцманя для зустрічі з виборцями

В суботу, 23 березня 2019 року,в Чернівецьку область приїде Президент України Петро Порошенко.

Чернівецька служба зайнятості пропонує 1200 вакансій

Станом на 19 березня 2019 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 1237 вакансій, з них 90 вакансій із заробітною платою понад 10 тис.грн.

Пряме включення: Молитовне стояння біля Сторожинецької районної адміністрації

У Чернівецькій області в місті Сторожинець 14 лютого представники РПЦ анонсували молитовне стояння біля районної адміністрації.

У січні 2019 року служба зайнятості працевлаштувала на нові робочі місця 15 безробітних

У січні 2019 року служба зайнятості працевлаштувала на нові робочі місця 15 безробітних, а роботодавцям компенсувала фактичні витрати у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 221,9 тис.грн.

Відео - У Чернівцях водій силою виштовхав АТОвця з маршрутки

У Чернівцях водій маршрутки накинувся з кулаками на ветерана АТО, бо пасажир не мав квитка і не показав посвідчення учасника бойових дій.

Top