У Заставнівському, Герцаївському, та Новоселицькому відділеннях поліції назначено нових керівників

Сьогодні, 13-го червня, у  Заставнівському,  Герцаївському, та Новоселицькому відділеннях поліції відбулися представлення нових керівників.

Хмельницькгаз і Чернівцігаз оштрафували за донарахування у платіжках

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штраф за донарахування обсягів споживання газу в платіжках, а також інші порушення на двох операторів газорозподільних мереж – Хмельницькгаз і Чернівцігаз. Відповідні рішення були ухвалені сьогодні на засіданні НКРЕКП.

Легальні трудові відносини – гарантія соціального захисту сьогодні та гідних пенсійних виплат в майбутньому

Найбільшими проблемами сфери трудових відносин є тіньова зайнятість та приховані «в конвертах» заробітки, що позбавляють працівників належних соціальних виплат і гідних пенсійних перспектив.

Поліція Хотинщини розшукала особу, яка викрала 20 тисяч гривень з приватного будинку

Зловмисниця скористалася безпечністю односельчанки та скоїла крадіжку з незачиненого житла своєї сусідки. За це їй загрожує до трьох років позбавлення волі.

ПРОСВІТА закликає до єдності в Православній Церкві України

Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка до православних буковинців.

Тільки легальні трудові відносини можуть забезпечити гідне сьогодення та добробут на старості літ

Як не прикро, але багато наших громадян на початку трудового шляху не замислюються про негативні наслідки отримання зарплат “у конвертах”, а з наближенням пенсійного віку ситуацію у більшості випадків вже виправити складно або й неможливо.

Представник Пенсійного фонду закликала інспекторів праці до активного вжиття заходів щодо порушників трудового законодавства

Заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець взяла участь у семінарі-навчанні для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад області, зорганізованому Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

Фото - Відео - Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

23 березня Президент України Петро Порошенко відвідав Чернівецьку область. Глава держави взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, а також поспілкувався з мешканцями буковинського краю на народних зустрічах у м. Чернівці та м. Кіцмань.

Пряма трансляція- В Кіцмань Завітав Президент України Петро Порошенко

Сьогодні, 23 березня в Кіцмань завітав діючий Президент України та кандидат на виборах 2019 Петро Порошенко.

Відео - Кіцмань очікує приїзду президента. Вхід пресі заборонено

Сьогодні, 23 березня в Кіцмань завітає діючий Президент України Петро Порошенко.

Top