Пряме включення: Молитовне стояння біля Сторожинецької районної адміністрації

У Чернівецькій області в місті Сторожинець 14 лютого представники РПЦ анонсували молитовне стояння біля районної адміністрації.

Детальніше...

У січні 2019 року служба зайнятості працевлаштувала на нові робочі місця 15 безробітних

У січні 2019 року служба зайнятості працевлаштувала на нові робочі місця 15 безробітних, а роботодавцям компенсувала фактичні витрати у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 221,9 тис.грн.

Детальніше...

Відео - У Чернівцях водій силою виштовхав АТОвця з маршрутки

У Чернівцях водій маршрутки накинувся з кулаками на ветерана АТО, бо пасажир не мав квитка і не показав посвідчення учасника бойових дій.

Детальніше...

Поліцейські Буковини впродовж години знайшли викрадений автомобіль

Сьогодні, 12 лютого, близько 15 години до Кіцманського відділення поліції звернулась 32-річна жителька с. Малятинці, Кіцманського району із повідомленням про викрадення автомобіля. Буковинка необачно залишила ключі в замку запалення мікроавтобуса та не замкнула гаражне приміщення.

Детальніше...

Як на Буковині монетизуватимуть субсидії пенсіонерам

Керівник пенсійної служби краю наголосив на важливості взаємодії всіх суб’єктів, які надають субсидійні послуги, повідомив про важливість інформування громадськості щодо виплати субсидії готівкою

Детальніше...

Відео - Презентація книги Юрія Кушніра в місті Косів

30 січня у світлиці Косівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Юрія Кушніра «Слово про народного вчителя Ярослава Матійчака».
Детальніше...
Зображення з інтернету

Молоко від хворих корів, гнилі овочі, неякісне м'ясо. Що продають буковинцям

У перший місяць нового року спеціалістами не допущено до реалізації 1402,7 кг харчових продуктів.

Детальніше...

Родини Героїв Небесної Сотні відвідали Буковину

13- 14 січня 2019 року на запрошення в. о. голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка до Чернівецької області приїхали понад 70 гостей – представників родин Героїв Небесної Сотні з Вінниці, Хмельниччини, Івано-Франківщини, Києва, Львова, Запоріжжя, Житомира, Волині.

Детальніше...

Відео - В Ратуші Василь Продан відповідає на запитання жителів міста

12 січня о 11:00 Василь Продан в сесійній залі Чернівецької міської ради всім зацікавленим городянам доповідає про ситуацію з ремонтом доріг в місті.

Детальніше...
Фестиваль Колядок в Кафедральному соборі Різдва Христового в м.Чернівці

Відео: Колядуєм і віншуєм, най увесь світ знає, Що й в Чернівцях на Буковині Христос ся рождає!

Цьогорічне Різдво – особливе!
Наша нація здобула один з найпотужніших духовних чинників, що забезпечуватиме та охоронятиме справжню незалежність України – помісну Православну церкву.

Детальніше...
Top