Відео: Новорічне святкування в Заставнівській гімназії

Новорічні свята це як завжди час чудес та здійснення всіх мрій, а також святкувань в школах та садочках.

Що подарувати дитині в день св. Миколая

19 грудня православний народ святкує День Святого Миколая. Відзначають його дома з найближчими і рідними людьми. У цей день прийнято дарувати подарунки маленьким діткам.

Відео: Вечірня Заставна - місто як воно є

В редакцію сайту «Заставна Сьогодні» не одноразово надходять звернення Заставнівчан які зараз перебувають закордоном і в соц. мережах та листах просять показати як виглядає наше містечко сьогодні.

Заставнівська гімназія  Різдво

Відео: Заставнівська гімназія - Різдвяна казка руками дітлахів

11 грудня, в Заставнівській гімназії розпочалась виставка зимових експозицій.

Більше достовірної інформації ГО УНІА

"Заставна Сьогодні" входить до складу медіа групи ГО "УНІА"

Від 1 грудня 2017 року портал Заставнівщини "Заставна Сьогодні" офіційно входить до складу Українського Незалежного Інформаційного Альянсу " УНІА".

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---