24 січня в приміщенні сесійної зали Заставнівської райдержадміністрації о 10 год. відбудеться засідання “круглого столу”

24 січня 2020 року у приміщенні сесійної зали Заставнівської райдержадміністрації о 10 год.

 Відбудеться засідання “круглого столу” з ветеранами Афганістану (воїнами-інтернаціоналістами)

Козацькому роду нема переводу - герой сучасності Крисько Василь Володимирович (фото)

«Козацькому роду нема переводу», ці слова повністю стосуються відомого на Заставнівщині Криська Василя Володимировича, уродженця найстарішого на Буковині села Онут, що на Заставнівщині, активного й одного з найстаріших учасників київських майданів, українського патріота з діда-прадіда, борця за розквіт Православної церкви України.

Вітаємо з Всесвітнім днем футболу

Всесвітній день футболу - це велика подія для справжніх фанатів цього приголомшливого виду суперечок!

16 листопада Всесвітній День ґудзиків. А який найцікавіший у Вас?

Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені.

Відео: Василь Данищук - Яка відповідальність за невчасну оплату аліментів

Законом України від 07 грудня 2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який набрав чинності 06 лютого 2018 року, було доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 1831.

Заставнівська ДСНС - що потрібно знати батькам щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України, щоб уникнути смертельних  випадків  та травмування серед дітей, звертається до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

Как правильно выбрать турку

Сегодня кофе это не просто напиток, для многих он стал утреннем эликсиром который помогает не только проснутся но и чувствовать себя бодрым весь день.

На навчання запрошує Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України.

З 1 жовтня 2019 року не можна розраховуватись монетами номіналом 1, 2 та 5 копійок

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

Він був символом Майдану - Василь Володимирович Крисько (фото)

Буковинець Василь Володимирович Крисько, народився 16 жовтня 1937 року в селі Онут, на Заставнівщині, був одним з найстаріших учасників революції гідності.
Top