Звернення депутата Чернівецької обласної ради Сергія Капіцького, щодо підвищення тарифів на газ та скасування пільг на електроенергію.

Як депутат Чернівецької обласної ради, не можу залишатись байдужим до подій спричинених підняттям центральною владою тарифів на газ й скасування пільг на електроенергію.

Як зареєструватися в службі зайнятості через портал державних послуг «Дія»

Для початку потрібно зайти на портал «Дія» 

Для реєстрації знадобиться електронний підпис. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися  до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці)

Що потрібно знати при встановленні ялинки

Зважаючи на те, що під час новорічних святкувань різко зростає кількість пожеж, що стаються внаслідок порушення встановлених правил користування гірляндами, феєрверками, хлопавками, неправильним встановленням ялинки та під час користування піротехнічними виробами, керівництво Управління ДСНС України в Чернівецькій область звертається до Вас з проханням: дослухайтесь корисних нижче викладених порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята

Що потрібно знати підприємцю для отримання одноразової допомоги

Відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ

«Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Управління ДСНС України у Чернівецькій області оголошує набір на навчання у 2021 році

Управління ДСНС України

у Чернівецькій області оголошує набір на навчання у 2021 році у Львівському

державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням та у Ліцеї цивільного захисту

Відео-блог. Замість того щоб відкривати, мер ліквідує? Чому Заставна втратила статус міста (В.Молдован)

Чи заставнівчани можуть собі уявити, як би, Заставнівській ОТГ залишили лікарню?

Про "кота у мішку на 5 років" або навіщо депутатам (не те , що Заставнівчанам) забагато знати

Саме такі проєкти рішень з пустографками, замість прізвищ, депутати Заставнівської міської ради отримали на руки 12 листопада 2020 року.

16 листопада Всесвітній День ґудзиків. А який найцікавіший у Вас?

Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені.

Де сьогодні на Заставнівщині не буде світла: список адрес

У Заставнівському районі сьогодні, 11 листопада, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Я - ПЕТРО КІНИЩУК, засновник та керівник ТОВ «ЧернівціСітіБуд» - Ми зробимо Заставнівщину сильним та перспективним краєм !

*Твердо переконаний -- Нам потрібні інвестиції для ведення будівництва соціальних та промислових об’єктів у кожному населеному пункті Буковини. Це дасть можливість створювати нові робочі місця і наповнювати місцеві бюджети

Top