СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я!

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

Прошу підтримайте! Сьогодні команда заставнівських янголів побільшала, тому й масок удвічі більше (фото)

Сьогодні ці люди працювали майже до 12-ої години ночі, зробили багато чудових масок для бабусь і дідусів та малечі та тих хто цього їх потребує.

Відео - Анжела Котик українка з Італії - Коронавірус наближається. Будьте вдома уже з цього моменту.

Заставнівчанка, яка зараз проживає в Італії, відома на Буковині благодійниця Анжела Котик звертається до  мешканців Заставнівщини, громадськості щодо необхідності найактивніших та найжорсткіших дій із запровадження та суворого дотримання режиму карантину.

Заставнівське УДСНС інформує - Протипожежні вимоги до житлових будинків та квартир

Щоб уникнути пожежі в житловому будинку, квартирі чи в подвір'ї, необхідно дотримуватись таких правил пожежної безпеки:

—  утримувати в справному стані  електромережі, електричні  прилади,  прилади  опалення  і  дотримуватись заходів безпеки при їх експлуатації;

Підприємці Заставнівщини обурені тим, що не зважаючи на карантин такі магазини як "Копієчка" працюють, при цьому недотримуючись умов надзвичайного стану

Зайшли у «Копієчку» і обалділи! На полицях – макарони… З якого б це дива? - питаємо у продавців. Виявляється у комерційників немає сумління.

Голова Заставнівської райдержадміністрації закликає краян залишатися вдома

Голова районної державної адміністрації закликає керівники усіх організацій та структур, приватних підприємців  мобілізуватися, аби справитися зі ситуаціями, які можуть виникнути через поширення коронавірусу в Україні, а мешканців району -- до розуміння та підтримки обмежувальних заходів, які здійснюються на Заставнівщині з метою мінімізації поширення смертоносного вірусу.

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 206-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка!

Шановні краяни!

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 206-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 159 роковини смерті.

Рекомендації для роботодавців щодо запобігання коронавірусу COVID -19

Відділ  з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області надає рекомендації для роботодавців на випередження поширенню небезпечної недуги:

Запрошуємо на навчання до військово-морського ліцею

Одеський військово-морський ліцей – загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня Міністерства оборони України, який у 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса і продовжив працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни.

МІФИ ПРО ШКОДУ ОБ’ЄДНАННЯ СІЛ ІЗ ЗАСТАВНОЮ

Протягом трьох останніх тижнів села Заставнівського району, які не ввійшли на даний час до складу жодної ОТГ, штормить.

Top