16 листопада Всесвітній День ґудзиків. А який найцікавіший у Вас?

Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені.

Відео: Василь Данищук - Яка відповідальність за невчасну оплату аліментів

Законом України від 07 грудня 2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який набрав чинності 06 лютого 2018 року, було доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 1831.

Заставнівська ДСНС - що потрібно знати батькам щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України, щоб уникнути смертельних  випадків  та травмування серед дітей, звертається до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

Как правильно выбрать турку

Сегодня кофе это не просто напиток, для многих он стал утреннем эликсиром который помогает не только проснутся но и чувствовать себя бодрым весь день.

На навчання запрошує Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України.

З 1 жовтня 2019 року не можна розраховуватись монетами номіналом 1, 2 та 5 копійок

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

Він був символом Майдану - Василь Володимирович Крисько (фото)

Буковинець Василь Володимирович Крисько, народився 16 жовтня 1937 року в селі Онут, на Заставнівщині, був одним з найстаріших учасників революції гідності.

Відійшов у вічність ТКАЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – відомий на Заставнівщині архітектор та художник

Волонтери ГО «ЩЕДРО» та журналісти ГО «UNIA» з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що відійшов у вічність ТКАЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – відомий на Заставнівщині та Буковині архітектор та художник, великий Патріот та порядна Людина…

Висловлюємо співчуття подружжю Надії та Валентину Кушнірикам з приводу смерті ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича…

Члени ГО «Щедро» висловлюють свої глибокі та щирі співчуття незмінним волонтерам подружжю Надії та Валентину Кушнірикам з приводу великого горя та непоправної втрати – смерті найріднішої людини, батька та тестя ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича

Співчуття з приводу смерті ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Василь Молдован та колектив Заставнівської районної державної адміністрації висловлює свої щирі співчуття  директору Молокучурівського НВК Надії Кушнірик та голові Малокучурівської сільської ради Валентину Кушнірику  з приводу великого горя та непоправної втрати – смерті тата та тестя ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича.

Top