Чому люди не вірять у безкорисливу благодійність

Я заступник голови ГО "УНІА" Шендеровська Ольга Ярославівна, одна з тих людей, що публікують новини для всього Заставнівського району.

Подяка жителям смт. Кострижівка Старко Олексію та Івану за чудові картини (фото)

Хочеться розповісти про юні таланти Заставнівщини, жителів смт. Кострижівка Старко Олексія та Івана.

Співчуття з приводу смерті Лучик Анастасії Іванівни

Колектив Заставнівської районної державної адміністрації висловлює свої щирі співчуття колезі, головному спеціалісту відділу документообігу та контролю Світлані Миколаївні Лучик з приводу великого горя та непоправної втрати – смерті матері Анастасії Іванівни, яка пішла із життя після тривалої тяжкої та виснажливої хвороби.

заМРІЯний

Бувальщина про те, як заМРІЯні раклії золоту дівчинку залякати хотіли (для тих хто в темі)

Вже другий день пес Сірко споглядає як територією префектури заМРІЯні раклії туди – сюди сновигають, у все в одні й ті самі двері заглядають.

Камеральний контроль фіскальної служби стосується кожного

Для підприємства успішний перебіг будь-якої перевірки здебільшого залежить від якісної підготовки та її професійного супроводу. Хоча сучасність і вимагає від бухгалтера бути професіоналом не тільки у веденні обліку, а й в інших законодавчих та юридичних питаннях, осягнути такі обсяги інформації, а тим більше вміти застосовувати їх на практиці здатен далеко не кожен.

Онут на Буковині досі ділять цвинтарі і річка Чорний Потік, по якій пролягав державний кордон між Російською імперією та Австро-Угорщиною

Є таке село на Буковині. Це наддністрянський Онут Заставнівського району. Село, овіяне справді унікальною історією, яка спіткала його жителів на зрізі віків і доленосного для них часу.

Слово про кандидата в народні депутати

Користуючись християнською мораллю та безпосередньо Божими заповідями, в передвиборний час, коли між людьми настає велика смута, а дітьми смути є: брехня, лукавство, підлість та ще безліч породжень від лукавого – хочу прошепотіти, може хтось і почує.

Кравецький Юрій Степанович

13 липня 2019 року зупинилося серце Кравецького Юрія Степановича жителя міста Заставна.

Юрій з дитинства був інвалідом, але це не заважало мати золоті руки, добре серце.

Про відкриття рахунків для ФСС та центрів зайнятості

Держказначейство забезпечило відкриття рахунків 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції ФСС, регіональних та базових центрів зайнятості на балансі центрального апарату  Казначейства, які вводяться в дію з 8 липня 2019 року.

Інтерв`ю з Козаком В.В кандидатом в депутати по 204 виборчому округу

Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю, що записане у ході активної роботи керівника району.

Top