Бурденюк Федір Дмитрович народився 1941 року Помер 14 лютого 2018 року

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Бурденюка Федора Дмитровича

14 лютого, на 78 році життя, наш світ покинула чудова людина, професійний лікар, люблячий чоловік, батько та лагідний дідусь - Бурденюк Федір Дмитрович.

Детальніше...

Безпроцентні мікропозики - особливості оформлення

Мікрофінансові організації можуть сильно виручити, якщо поставитися до позик з обережністю і бути готовим до того, що повертати доведеться більше. Банки не завжди можуть допомогти, якщо грошова сума потрібна терміново, і схвалення чекати ніколи.

Детальніше...

Использование баннерной рекламы 2019 году?

Использование баннерной рекламы 2019 году?

Многие из нас для того, чтобы продвинуть свой бренд или рыночную сеть, заказывают современную печать на баннере. Она способна оказать влияние на подсознание человека и его общее восприятие информации в целом.

Детальніше...

Увага! В Заставні здається приміщення в оренду

В місті Заставна по вулиці Коцюбинського 1а (біля центральної автобусної станції) здається в оренду приміщення площею в 45 кв.м.

Детальніше...
Фото ілюстрація

Якби батюшки МП не обдурювали людей, то у нас би не було президента-зека, і не було б сьогодні війни на сході України, - Олександра ПОПЕЛЮК, м. Заставна

З глибин народної мудрості дійшли до нас прислів’я: «Бог правду бачить, та не скоро скаже», «Брехнею світ пройдеш, а назад не вернешся».

Детальніше...

Лист в редакцію - Від прихильника Московського Патріархату (цікаво)

Скажіть будь-ласка, де в Біблії сказано,що Іісус Христос, Апостоли, Євангелісти, перші Церкви надавали кому-небудь ТОМОС?

Детальніше...

Позики під невеликий відсоток: варіанти отримання

Позичальник часто хоче отримати в своє розпорядження кошти швидко і під невеликий відсоток. Ринок фінансових послуг надає йому цю можливість завдяки наявності пропозицій позики з невисокою процентною ставкою.

Детальніше...

Щирі співчуття з приводу смерті Юрія Васильовича Глушківського

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар глибоко вражений трагічною звісткою про передчасну смерть завідувача поліклінічного відділення Заставнівської центральної районної лікарні Юрія Васильовича Глушківського.

Детальніше...

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко:що потрібно зробити у разі втрати паспорту за кордоном?

 Перш за все необхідно знайти найближче відділення поліції та написати заяву про втрату паспорту. Якщо ви не розумієте місцевої мови та не володієте англійською, зателефонуйте до українського посольства чи консульства, щоб вони пояснили поліції ситуацію.У поліції вам мають видати документ, який підтверджуватиме, що ви дійсно звертались із такою заявою. 

Детальніше...

Увага! В Магазин Шик і Блиск потрібні продавці

До уваги Заставнівчан! В магазин косметики "Шик і Блиск" потрібні продавці.

Заробітня плата від 4000 тис. гривень.

Детальніше...
Top