Заставнівська РДА висловлює співчуття Олегу Ільчуку з приводу смерті батька…

З глибоким сумом і болем від імені колективу  Заставнівської райдержадміністрації та від себе особисто висловлюю слова співчуття та підтримки головному спеціалісту райдержадміністрації Олегу Ільчуку та його  родині з приводу смерті батька Дмитра Ільчука.

Молимося за упокій душі Дмитра,  молимося за всіх вас його рідні!

Щирі співчуття родині Ільчука Олега з приводу непоправної втрати батька та дідуся

12 жовтня 2019 року, відійшов у вічне життя, житель міста Заставна, чудовий друг, найкращий батько, дідусь та чоловік - Дмитро Ільчук.

Співчуття та спомин про Андрія Микитея, однокласника та друга якого вже 40 днів немає з нами

Сьогодні, 8 жовтня однокласники та друзі, з відчаєм згадують Андрія Микитея який 40 днів тому відійшов у вічність.

З 1 жовтня 2019 року не можна розраховуватись монетами номіналом 1, 2 та 5 копійок

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

Він був символом Майдану - Василь Володимирович Крисько (фото)

Буковинець Василь Володимирович Крисько, народився 16 жовтня 1937 року в селі Онут, на Заставнівщині, був одним з найстаріших учасників революції гідності.

Відійшов у вічність ТКАЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – відомий на Заставнівщині архітектор та художник

Волонтери ГО «ЩЕДРО» та журналісти ГО «UNIA» з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що відійшов у вічність ТКАЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – відомий на Заставнівщині та Буковині архітектор та художник, великий Патріот та порядна Людина…

Висловлюємо співчуття подружжю Надії та Валентину Кушнірикам з приводу смерті ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича…

Члени ГО «Щедро» висловлюють свої глибокі та щирі співчуття незмінним волонтерам подружжю Надії та Валентину Кушнірикам з приводу великого горя та непоправної втрати – смерті найріднішої людини, батька та тестя ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича

Співчуття з приводу смерті ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Василь Молдован та колектив Заставнівської районної державної адміністрації висловлює свої щирі співчуття  директору Молокучурівського НВК Надії Кушнірик та голові Малокучурівської сільської ради Валентину Кушнірику  з приводу великого горя та непоправної втрати – смерті тата та тестя ГАВРИЛЮКА Ярослава Васильовича.

Хто винен в тому що в Заставну ввозять сміття з різних областей (відео)

Якби в Україні відбувався конкурс на визначення сміттєвої столиці України, то Заставна, на жаль,  мала б всі шанси перемогти в  номінації «сміттєва столиця Західної України».

Як підготувати малюка до дитячого садочка

Дитячий сад - дуже важливий етап в житті батьків і дітей. Правильний вибір дитячого саду допоможе вашомумалюкові відчувати там себе як вдома.

Top