ЛИСТ-ПОДЯКА ЗАСТАВНІВСЬКИМ ЛІКАРЯМ!

 

У кожної людини у житті бувають скрутні моменти, особливо коли людина похилого віку і одинока.

Але, як кажуть, світ не без добрих людей.

Я дуже вдячна нашим Заставнівським лікарям: лікарці загальної практики сімейної медицини Джуран О.В., завідувачу поліклінічного відділення Середюку І.В., заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Олексюку В.Є., невропатологу Хомич К.В., лікарю неврологічного відділення Вдовіну О.В., лаборантам, медсестричкам, які не залишили мене віч-на-віч з хворобою.

Дуже вдячна Вам за людське тепло, професіоналізм і за Вашу увагу до хворих.

Хочу побажати Вам міцного здоров’я, витримки у наш нелегкий час, успіхів у Вашій роботі. Нехай Господь благословить Вас і ваші родини!

З повагою, Ходоровська Анна Іванівна жителька м.Заставна

Публікація записів у блогах "Заставна Сьогодні" є безкоштовною та доступною авторам, які проживають або працюють на території Заставнівщини.
Сайт "Заставна Сьогодні" є соціальною платформою Заставнівського району, блоги якої призначені виключно для спілкування авторів з читачами на регіональні теми, місцевий політикум, вибори, проблеми регіону то що. Відповідальність за зміст таких публікацій несуть автори.
Рішенням ГО "УНІА" яка є співзасновником соціальної платформи "Заставна Сьогодні", дозволена безкоштовна передвиборча агітація без партійної символіки (разово), публікації власних автобіографій та передвиборчих програм, з метою ознайомлення виборців з кандидатами на посади голів та депутатів місцевих рад.
Редакція сайту, залишає за собою право видаляти публікації які містять неправдиву інформацію, або тексти які опубліковані не ідентифікованими особами.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top