Вітання

Привітання з фронту для сина Артема Старчука (відео)

Мій любий Артемчику, час так швидко пролетів, що я й не помітив, як ти вже подорослішав.

Вітання

Голову Кадубовецької ТГ Миколу КАТЕРИНЧУКА з Днем народження вітає колектив Кадубовецької сільської ради

Сьогодні свій День Народження відзначає голова Кадубовецької ТГ Микола КАТЕРИНЧУК.

Вітання

Заставнівська державна податкова інспекція вітає свого колегу Володимира Гладюка та всіх захисників з Днем Збройних Сил України

Заставнівська державна  податкова інспекція Головного  управління ДПС у Чернівецькій області вітає свого колегу Володимира Гладюка та всіх наших захисників з Днем Збройних Сил України.

Вітання

Михайліну Мельник з Днем народження вітають рідні та друзі

Сьогодні, свій День народження святкує чарівна Заставнівчанка, волонтерка, турботлива матуся та найкраща дружина Михайліна Мельник, яку поспішають привітати рідні та друзі.

Вітання

Валентину Євко з Днем народження вітає колега Володимир Гладюк

4 листопада свій День народження святкує Валентина Миколаївна Євка, яку вітає колега Володимир Гладюк.

Вітання

Привітання від сина Володимира, матусі Софії в День Янгола

Матусю, вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай твій небесний охоронець буде завжди з тобою поруч і у хвилини радості й у хвилини смутку, щохвилини, щосекунди.

Вітання

Віктора Гринюка з Ювілеєм вітають друзі та рідні

Сьогодні свій День народження відзначає хороший товариш, відвертий та прямолінійний заставнівчанин, чудовий батько та люблячий чоловік Віктор Васильович Гринюк. Імениннику свої найщиріші вітання адресують друзі, рідні та знайомі.

Вітання

Чарівну жінку, Тетяну Микитей з Днем народження вітають рідні та друзі

Сьогодні, 3 червня свій День народження святкує неймовірна жінка, активна волонтерка та просто чудова подруга Микитей Тетяна Михайлівна, яку поспішають привітати рідні, друзі та знайомі.

Вітання

Найкращу матусю Анну Продан з Днем народження вітає син Дмитро

Сьогодні, 23 лютого свій День народження святкує найкраща матуся у світі - Анна Продан, яку поспішає привітати люблячий син Дмитро та внуки.

Вітання

Чарівну заставнівчанку, Інну Леваніну з Днем народження вітають учні, колеги по роботі, вихованці та депутатський корпус Заставнівської ЗМР

Сьогодні свій День народження святкує Заставнівчанка, найкраща матуся та дружина, депутатка Заставнівської ТГ, директорка спортивної школи - Інна Леваніна, яку щиро вітають учні, колеги по роботі, вихованці та депутатський корпус Заставнівської міської ради.

Top