Пожежа в селі Веренчанка Заставнівського району

Відео - у с.Веренчанка через коротке замкнення, ледь не згорів будинок

11.10.2019 року о 16 год. 40 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-5 УДСНС надійшло повідомлення від громадянки, про те що в с. Веренчанка, по вул. Українська, горить житловий будинок.

По дворовий обхід в с. Самушин представниками Заставнівського РС УДСНС (фото)

11 жовтня 2019 року на території с. Самушин, Заставнівського району здійснено по дворовий обхід приватних домоволодінь представниками Заставнівського РС УДСНС.

Фото - Заставнівські та Заліщицькі волонтери АТО приймають участь у Народному віче в Києві

У ці години голова ГО"Щедро" Анатолій Дронь разом із волонтерами із Заліщик бере участь в урочистій ході з на годи відзначення Дня українського козацтва та Дня захисників України, що проходить у Києві.

В Добринівцях віддали шану тим, хто боровся за незалежність і суверенність Української Держави

14 жовтня, о 12 годині, на горі Голяк, що панує над Добринівцями відбудеться поминальне дійство – вшанування невідомої сотні оунівців (відео)

14 жовтня, о 12 годині, на горі Голяк, що панує над Добринівцями, біля будинку лісника, де збудовано пам’ятний хрест, відбудеться поминальне дійство – вшанування невідомої сотні оунівців, яких у липні 1944 року по звірячому знищили енкаведисти.

Відео - На Заставнівщині в селі Добринівці, працює вишкільний табір патріотичного виховання для юнаків та дівчат

 Подолання імпровізованої смуги перешкод, розбирання і збирання макетів зброї, силові вправи та демонстрація знань з історії державотворення

Відео - у Заставнівському палаці культури відбувся урочистий концерт до Дня захисника України

10 жовтня в Заставнівському районному палаці культури відбувся урочистий концерт присвячений Дню захисника України.

Відео - У Заставнівській гімназії відбулося неймовірне свято краси, грації та патріотизму

Неймовірне свято краси, грації і…патріотизму.
Здавалось би, недоречне поєднання цих слів, але саме таке свято відбулося в Заставнівській гімназії у переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» (фото)

Сьогодні, 10 жовтня, в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи.

Фото - Учні Заставнівської гімназії здійснили екскурсійну поїздку до м. Умань

З метою ознайомлення учнів з історією та культурою м. Умань, проведення профорієнтаційної роботи, виховання любові до своєї країни, виховання почуття патріотизму, гордості за свою країну, учні 8 класу, V-B, VІ класів Заставнівської гімназії разом із вчителями Дідич Ю.В., Женихай О.Д., Дарвай М.І., Король Г.В. та Гнідан М.В. здійснили 05 жовтня 2019 року екскурсійну поїздку до м. Умань.

Презентація підприємства Аутомотів Електрік Україна.

У Заставнівській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості 09.10.2019 року відбулася презентація підприємства  Аутомотів Електрік Україна.

Top