ЗЗСО №2 м.Заставна

Відео: У Заставнівській ЗЗСО №2 пролунала навчальна пожежна тривога

24 січня 2020 року працівниками Заставнівського РС та ДПРЧ-5 УДСНС України у Чернівецькій області проведено практичні навчання та інструктажі з учнями та вчителями Заставнівського ЗЗСО на теми:

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПО-БУКОВИНСЬКИ: «ПЕРСПЕКТИВИ» ЗАСТАВНІСЬКОГО РАЙОНУ

20 січня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Осадчук С. та його заступник Ковалюк Б. презентували в Києві  Проєкт Перспективного плану формування Чернівецької області.

Ринок праці у сфері освіти, культури, молоді та спорту Заставнівської ОТГ

Заставнівська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості,  як ефективний  посередник між роботодавцями та найманими працівниками,  докладає чимало зусиль, щоб проінформувати обидві сторони про новації,  які впроваджуються  для  активізації  ринку праці.

У с.Веренчанка Заставнівська служба зайнятості провела захід - Обирай майбутнє – живи і працюй в Україні! (фото)

Формування психологічної готовності молоді до свідомого вибору професії є багатогранним і складним процесом.Особливої уваги потребує питання професійного самовизначення особистості.

Відео - Пожежа у с. Васловівці, внаслідок сильного пориву вітру відбулося коротке замкнення електро мережі

Пожежа у с. Васловівці. Сіно вигоріло вщент. Будинок вогнеборці врятували

У Кадубовецькій ОТГ працюють над створенням оптимальної освітньої мережі

Обговорили створення та функціонування опорних закладів освіти в ОТГ

Профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської

Щоб допомогти змінити уявлення молодих людей про прийнятну роботу, розширити спектр пошуку роботи 20.01.2020 року фахівець Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Леся Олійнич провела профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської.

З робочим візитом на Заставнівщині побував керівник Чернівецького обласного осередку політичної партії "Слуга народу" Віталій Другановський (фото)

Його супроводжували в.о голови Заставнівської райдержадміністрації Василь Молдован та начальник відділу освіти, молоді та спорту Борис Баглей.

Відео - Як у селі Василів відбувалося купання на Водохреща

Сьогодні, 19 січня в селі Василів Заставнівського району зібралося чи мало охочих, і в тому числі журналісти та активісти Громадської організації "УНІА".

Фото - Пасажирський автобус Чернівці-Шубранець під Чернівцями злетів у кювет

Автобус Чернівці-Шубранець близько шостої ранку вирушаючи у перший рейс під Чернівцями злетів у кювет.

Top