Заставнівська

Відео - у Заставні - ДО 5-ї РІЧНИЦІ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ЗАСТАВНІВЩИНИ, ЄВРОМАЙДАНІВЦІ ТА ВОЛОНТЕРИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ

Ось уже 5 років поспіль Україна має ще одну, трагічну дату -- День громадянської і національної відваги, сили духу, боротьби за гідність, завдяки якій змінено хід історії нашої держави.

Детальніше...

Відео - В Заставнівському палаці культури, відбувся вечір – вшанування присвячений, 30-й річниці виведення військ з Афганістану

«15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна яка тривала 10 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців.

Детальніше...
Використання ПЕТ-пляшки для продажу молока прослідкувати практично неможливо. Це людський фактор

Отрути з молочком не бажаєте? або Чому не варто купляти молочку в ПЕТ-пляшці

Купуючи домашнє молоко у пластиковій пляшці на будь-якому ринку Буковини, мешканці ризикують заразитися цілою купую інфекційних хвороб, включно зі смертельними. На жаль влада до такої інформації ставиться як правило байдуже.

Детальніше...

На Заставнівщині в с.Товтри, відбулося перше молитовне служіння Православної Церкви України (відео по темі)

На Заставнівщині відбулося перше молитовне служіння в громаді Свято-Успенського храму с. Товтри Православної Церкви України.

Детальніше...

Фото - У Веренчанці відбулася зустріч учнів з воїнами афганцями

Сьогодні у Веренчанській сільській раді, за ініціативи сільського голови Бойчук В.Д відбулася зустріч з воїнами афганцями.

Детальніше...

В Заставні відбулася презентація Чернівецького обласного військовогокомісаріату та військових частин

14 лютого 2019 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася презентація Чернівецького обласного військовогокомісаріату та військових частин. Учасниками заходу стали 15осіб віком від 18 до 40 років.

Детальніше...

В Заставні невідомий намагався підкупити виборців

13 лютого до поліції надійшло звернення жительки міста Заставна щодо дзвінка невідомої особи. Незнайомець по телефону пропонував за гроші сприяти пошуку осіб для голосування на виборах Президента України за окремого кандидата.

Детальніше...

Фото - У Веренчанській ЗОШ День Валентина святкували з танцями та валентинками від таємних прихильників

Сьогодні у Веренчанській ЗОШ панували кохання і любов. Працювала поштова скринька «Серця закоханих» куди кожен бажаючий міг вкинути «валентинку».

Детальніше...

Пряме включення: Молитовне стояння біля Сторожинецької районної адміністрації

У Чернівецькій області в місті Сторожинець 14 лютого представники РПЦ анонсували молитовне стояння біля районної адміністрації.

Детальніше...

Відео - Заставнівська Держподспоживслужба обговорювала проблеми пасічників та аграріїв

Сьогодні, 13 лютого, в актовій залі Заставнівської РДА відбулася нарада, організована ГУ ДПСС в Чернівецькій області, Заставнівською РДА, Заставнівським районним управлінням ГУ ДПСС

Детальніше...
Top