Дочірні категорії

Свіжі новини міста Заставна сьогодні

Свіжі новини дня | Україна | Факти і коментарі Найважливіші новини - це  актуальні і об'єктивні новини, політики, економіки, громадські та зрозуміло фінанси.

Зрозуміло, новини бувають різними. Як, втім, по-різному трактується і те, що можна цю саму новину вважати будь це фейк, неадекватною компанії псевдо журналістів або актуальна, об'єктивна свіжа новина.

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---