Перемога Пальчевського представила своїх кандидатів у депутати в органи місцевого самоврядування Чернівецької області і на посади голів

Конференція регіональної організації партії Перемога Пальчевського, яка відбулася у Літньому театрі в м. Чернівці,   висунула кандидатів у депутати обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, на посади голів рад та ОТГ,  затвердила єдині та територіальні виборчі списки кандидатів і програму парторганізації.

Жительку села Ржавинці Заставнівського району притягнуть до кримінальної відповідальності за те що неодноразово ображала матір

Жителька Заставнівського району систематично ображала та принижувала матір. За скоєне кримінальне правопорушення жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до двох років. 

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Станом на 18 вересня, на Заставнівщині +18 осіб інфікованих коронавірусною інфекцією

На 18 вересня останні цифри щодо поширення коронавірусної інфекції не вельми втішні. По області +124.У нашому районі +18

Відео - Школярам майбутньої Веренчанської ОТГ вручили новий автобус

Новий автобус підвозитиме дітей до опорної школи Веренчанської громади

Новий шкільний автобус для школярів громади майбутньої Веренчанської ОТГ придбаний за кошти сільської ради та кошти надані Заставнівською районною державною адміністрацією в рамках перерозподілу освітньої субвенції.

На території вищого професійного училища № 24 м. Заставна, Заставнівського району було проведено навчання згідно плану пожежної безпеки

16 вересня 2020 року на території вищого професійного училища № 24 м. Заставна, Заставнівського району було проведено навчання згідно плану пожежної безпеки.

Відео - В Юрківецькій ОТГ у пріоритеті діти - Першочерговим має бути, розвиток освіти

Днями ми завітали до Юрківецької об’єднаної територіальної громади, щоб побачити як саме розвивається вона, та які напрямки розвитку першочергово хвилюють голову Юрковецької ОТГ Віталія Вікторовича Шафера.

Відбувся черговий тур Чемпіонату області "Перша Ліга " група Б. Отг Вікно грало на виїзді з ФК Рокитне.

Відбувся черговий тур Чемпіонату області "Перша Ліга " група Б. Отг Вікно грало на виїзді з ФК Рокитне.

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З НАГОДИ ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дорогі школярі Заставнівщини ! Шановні педагоги, батьки! Прийміть найщиріші вітання із початком навчального року!

Заставнівський район ввійшов до переліку тих районів, які ввійшли до помаранчевої зони

 Це означає, що дошкільнята зможуть відвідувати дошкільні заклади навчання, а школярі, нарешті, підуть до шкіл.

Top