Фото - У с. Добринівці місцевий житель після голосування розірвав виборчий бюлетень та викинув в урну, та ситуація по області

Всі повідомлення внесені до журналу єдиного обліку. Працівники поліції перевіряють отримані звернення.

Фото миттєвості - голосування на виборах Президента у Заставні

Сьогодні, 21 квітня кожен свідомий українець має можливість віддати свій голос за майбутнього Президента України.

Відео - Незважаючи на обіцянки священика, с. Задубрівка громада ПЦУ була змушена освячувати вербу по серед дороги

21 квітня великий день для кожного українця, адже на цей час тривають Вибори Президента, та незважаючи на це, сьогодні люди спершу йдуть до божого храму, щоб взяти гілочку освяченої верби, адже «Вербова неділя» знаменує що за тиждень Великдень.

Вибори президента на заставнівщині - перший тур

Відео: Робота у виборчій комісії: громадянський обов'язок чи примус роботи?

Спочатку про хороше. Дільничні виборчі комісії 31березня 2019 року спрацювали на „ура” – чітко, злагоджено, практично без помилок.

Відео Напередодні Вербної Неділі для освячення заготовляли гіллячка верби

Тиждень перед Великоднем - особливий для всіх християн. Ми маємо власні "вербні" звичаї та традиції, перевірені часом і людьми.

Відео - На Заставнівщині просвітяни вшанували пам'ять Євгена Гакмана

У Заставнівській районній бібліотеці,з ініціативи районної «Просвіти», відбулося засідання «круглого столу» з нагоди 226-ї річниці з дня народження та 146-ї — з дня смерті першого Митрополита Буковини і Далмації, славного земляка, уродженця с.Васловівці нашого району, Євгена Гакмана.

Відео - Як Василівському НВК діти виготовляли великодні листівки для воїнів АТО

Протягом двох тижнів у початковій школі Василівського НВК працювала Майстерня добра та радості.

Захист інтересів українських туристів за межами України

Конституція України гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами. Держава постійно піклується за кожного громадянина України iчерез свої консульські установи вживає заходів для того, щоб туристи громадяни України користувалися в повному обсязі всіма правами, наданими їм законодавством країни тимчасового перебування.

Військова служба за контрактом - альтернативний шлях працевлаштування

В рамках Весняного марафону професій 16 квітня 2019 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Військова служба за контрактом - альтернативний шлях працевлаштування» (8 осіб).

Відео - Як в Києві агітують проти Володимира Зеленського

16 квітня в Києві на Майдані Незалежності громадський рух «Відсіч» відкрито агітує проти одного з кандидатів в Президенти Володимира Зеленського.

Top