Стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 14 квітня по 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». До участі запрошуються діти віком до 18 років. Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

Заставнівська служба зайнятості орієнтує на службу в Збройних Силах України

07 травня 2021 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Служба зайнятості орієнтує  на службу в Збройних Силах України.».

Заставнівська філія центру зайнятості інформує: Працевлаштування українських громадян в будівельній галузі Держави Ізраїль

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

На Заставнівщині представили нового керівника відділення поліції (фото)

Сьогодні, 5 травня, начальник Чернівецького районного управління поліції Ален Синжерян та його заступник Роман Мельничук представили особовому складу нового керівника відділення поліції, що у місті Заставна.

Відео - Заставнівський палац культури вітає з Великодніми святами

Свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя, це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними.

Відео - Розпочався ремонт відрізку шляху Заставна - Товтри

Станом на сьогодні планується відремонтувати 500 метрів  дороги капітально, тобто поставити два шари асфальту, та ще 400 метрів в напрямку до Заставни провести якісний ямковий ремонт.

Фото – З Великоднем дітей, якими опікуються, вітали працівники служби у справах дітей Чернівецької РДА

Цьогоріч, як і щороку, напередодні великого і світлого свята Великодня працівники служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації подбали про солодкі подарунки для дітей Буковини, що потрапили у складні життєві обставини.

Відео - У Заставнівському будинку культури відбувся майстер - клас з писанкарства

Напередодні Великодніх свят в Будинку культури міста Заставна відбувся майстер - клас з писанкарства від народної майстрині Остапченко Надії, яка з великим задоволенням показувала діткам як розписувати яєчка та створювати свою власну неповторну писанку.

Відео: У Заставнівському ЗЗСО було проведено майстер-клас з писанкарства для дітей з ООП закладу

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

У с.Дорошівці висадили більше сотні саджанців до 35-ї річниці трагедії на ЧАЕС

За сприянням депутата Чернівецької обласної ради Колісника Б.Я., до 35-ї річниці трагедії на ЧАЕС на території с. Дорошівці було висаджено 55 одиниць, саджанців дуба, та 110 одиниць берізок.

Top