Відео - День миру у Заставнівському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже нестабільність,  страх та насилля  - не просто  лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися державам, народам…

Детальніше...

Жителів с.Василів з Днем села вітає голова Кадубовецької ТГ

Від імені Кадубовецької сільської ради, її виконавчого комітету та від мене особисто прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого свята – Дня села!
Детальніше...

26 октября Дворец спорта города Киев, ожидает грандиозное шоу от "Королевы ночи" Ольги Поляковой

26 октября в Дворец спорта города Киев, ожидает грандиозное шоу от "Королевы ночи" Ольги Поляковой.

Детальніше...

Де 16 вересня, на Заставнівщині не буде світла: список адрес

16 вересня, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення

Детальніше...

Відео - У Кострижівській громаді відбулося засідання екологічної комісії, де обговорили проблему очистних споруд

9 вересня в Кострижівській громаді відбулося виїзне засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Розпочато навчання за навчальною програмою « Щорічна повторна перевірка знань операторів котельні»

Досить часто люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а іноді й здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці.

Детальніше...

Відео - Інвестувати у дітей це позитив, у Вікнянській ТГ створюють додаткові групи та впроваджують іноземну мову в садочках

Відкриття додаткової групи в Товтрівському ЗДО, підвищення заробітних плат вихователям, вчитель іноземної мови у кожен садочок Вікнянської громади, і ще більше цікавого обговорили на третьому пленарному засіданні Вікнянської ТГ.

Детальніше...

6 вересня ми святкуємо ДЕНЬ АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП!

Впровадження професійного свята – Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг, сприяє підвищенню громадської обізнаності щодо організації надання адміністративних послуг, ролі адміністраторів ЦНАП та підвищенню престижу та стимулюванню праці державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування сфери надання адміністративних послуг.

Детальніше...

Заставнівська філія центру зайнятості інформує: створено освітній проєкт «Школа Фермерства 2.0»

Ви мрієте відкрити власну справу у сфері сільського господарства або прискорити своє працевлаштування, тоді саме для Вас створено освітній проєкт «Школа Фермерства 2.0».

Детальніше...

У Кадубовецькій громаді жителька с.Хрещатик вже 40 років плете весільні вінки

У свої 73 жінка встигла сплести весільні вінки мало не всім дівчатам у селі.

Каже, що перший свій вінок сплела нареченому, бо не було умільців цієї справи. А згодом її покликали плести вінок для нареченої. Так і полюбила цю справу.

Детальніше...
Top