Консультації осіб з інвалідністю за участю соціальних партнерів

В рамках Декади зайнятості осіб з інвалідністю, на передодні Міжнародного дня інвалідів 2 грудня 2021 року в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулись два тематичних заходи для даної цільової аудиторії за участю  соціальних партнерів.

Детальніше...

Військова служба за контрактом - альтернативний шлях працевлаштування

1 грудня 2021 року в Заставнівській районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар для безробітних. Метою заходу було інформування присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом.

Детальніше...

У Заставні під час грейдерування доріг знесли огорожу приватного господарства (фото)

У Заставні під час грейдерування доріг, водій техніки ймовірно не впоравшись з керуванням зніс огорожу в одному з приватних господарств.

Детальніше...

Кострижівську лікарню, за ініціативи депутата облради С.Капіцького, планують перевести на альтернативне опалення

Сьогодні депутат Чернівецької обласної ради Сергій Капіцький разом із депутатом Кострижівської ОТГ Богданом Ткачуком побували у Вікнянській ОТГ.

Детальніше...

Як в період карантину працюватиме Заставнівський центр зайнятості

Заставнівська районна філія Чернівецького ОЦЗ інформує:
Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину.

Детальніше...

Заставнівські рятувальники провели екскурсію та інструктаж школярам Кострижівської громади

30 листопада 2021 року працівниками Чернівецького районного Управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області прийнято участь у проведенні «Тижня знань з основ  безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області» із школярами Кострижівського ЗЗСО  та Звенячинського ЗЗСО в кількості 28 чол.

Детальніше...

Відео: Сергій Капіцький звернувся до ОДА з вимогою виплатити заборговані кошти майже ста працівникам сектору культури Заставнівської громади

Під час третього пленарного засідання Чернівецька обласна рада розглянула більше ніж 60 різноманітних питань.

Детальніше...

Сергій Капіцький із депутатами громади обговорив проблему закриття Кострижівської лікарні

Депутат Чернівецької обласної ради Сергій Капіцький зустрівся із депутатом Кострижівської ОТГ Богданом Ткачуком та обговорили проблему, яка дуже тривожить жителів ОТГ - закриття Кострижівської лікарні.

Детальніше...

Відео - Чернівецьку ОДА пікетують працівники культури міста Заставна

Сьогодні, 29 листопада, кілька десятків працівників Заставнівської школи мистецтв, бібліотек та інших культурних закладів зібрались на мітинг під ОДА.

Детальніше...

Відео - На Заставнівщині в с.Ржавинці вшанували жертв голодомору

Ціна життя - п'ять колосків... Пройшли десятиліття з тих днів, коли сталінська влада прирекла народ України до голодної смерті.

Детальніше...
Top