В селі Василів що на Заставнівщині буде встановлений пам'ятний хрест

 У кожному населеному пункті Заставнівщини встановлено свій унікальний оберіг. Здебільшого це хрест при вїзді в село, в його центрі чи на височині.

У Чернівецькій області ліквідують єдиний у регіоні Центр реабілітації пенсіонерів

У Чернівецькій області ліквідують єдиний у регіоні Центр реабілітації пенсіонерів. Три десятки хворих - інваліди, самотні літні люди та ветерани уже з 20 червня опиняться на вулиці. Чому закривають медзаклад? 

Відео - Діти Заставнівської гімназії передали зібрану допомогу Товариству Червоного Хреста

Заставнівська районна організація Товариства Червоного Хреста України постійно збирає,а потім ту ж допомогу роздає потребуючим верствам населення нашого району.

Юрій Кітар: « Ніхто немає права ображати гідність батька, який втратив сина у боях на Донбасі»

Батька  загиблого в АТО  юрківчанина  Миколи Соловія  --  Івана Дмитровича Соловія на Заставнівщині знають всі. Виважений, толерантний, працелюбний  чоловік. На його долю випало страшне горе – хоронити сина, який загинув у бою на Донбасі підчас проведення антитерористичної операції.
Заставнівчанин виборов своє право

Заставнівчанин виборов своє право на пільгову пенсію

Три роки ходіння по кабінетах, паперова тяганина і врешті – відмова. Житель Заставнівського району Чернівецької області звернувся до Управління Пенсійного фонду України із заявою про призначення пенсії за віком зі зменшенням пенсійного віку.

Вітання Голови РДА Юрія Кітаря з Днем медика!

Голова районної державної адміністрації Юрій Кітар - щирі вітання адресує працівникам галузі охорони здоровя Заставнівщини.

Центр зайнятості - підсумки ярмарку вакансій

30 учасників «Весняного ярмарку вакансій» знайшли роботу Понад 800 шукачів роботи взяли участь у «Весняному ярмарку вакансій».

В Заставні невідомі масово травлять собак, страшні муки на очах у жителів

Сьогодні в редакцію сайту «Заставна Сьогодні» надійшло  кілька повідомленнь про те що в Заставні хтось можливо, травить собак.

Заставнівські волонтери з подарунками від італійців

Заставнівські волонтери з подарунками від італійців завітали до маленької Софійки в с.Репуженці (відео)

Як відомо, чужих дітей не буває, як і чужих бід. Тож сьогоднішньою своєю публікацією ми хочемо привернути увагу до тих, хто поруч нами, але кого ми часто не помічаємо.

Top