ПУБЛІЧНЕ ВИБАЧЕННЯ АНАТОЛІЯ ДРОНЯ

 

У мене, як напевно, у кожної людини є випадки та моменти у житті, про які не тільки соромно згадувати, а хочеться повернути життя назад, щоб такого ніколи більше не допустити.

Таким випадком став мій ганебний вчинок 12 лютого, який допустив по відношенню до бригади медиків невідкладної допомоги.

Усвідомлюючи все накоєне і те, що і як я говорив, висловлюю свої щирі публічні вибачення перед усіма медичними працівниками, чию професійну і людську гідність зачепив.

Запевнюю, що завжди ставився і ставлюсь до працівників галузі охорони здоров'я з великою повагою та вдячністю. Шаную вашу працю!

Також прошу вибачення перед друзями, рідними та близькими за те, що поставив усіх вас під негативний емоційний удар.

Коментарі та відгуки у соціальних мережах дали мені можливість зробити переоцінку своїм діям, вчинкам, словам.

Сподіваюся, що мій негативний досвід і його наслідки когось вбережуть від подібного.

З повагою та вибаченнями, Анатолій Дронь

Публікація записів у блогах "Заставна Сьогодні" є безкоштовною та доступною авторам, які проживають або працюють на території Заставнівщини.
Сайт "Заставна Сьогодні" є соціальною платформою Заставнівського району, блоги якої призначені виключно для спілкування авторів з читачами на регіональні теми, місцевий політикум, вибори, проблеми регіону то що. Відповідальність за зміст таких публікацій несуть автори.
Рішенням ГО "УНІА" яка є співзасновником соціальної платформи "Заставна Сьогодні", дозволена безкоштовна передвиборча агітація без партійної символіки (разово), публікації власних автобіографій та передвиборчих програм, з метою ознайомлення виборців з кандидатами на посади голів та депутатів місцевих рад.
Редакція сайту, залишає за собою право видаляти публікації які містять неправдиву інформацію, або тексти які опубліковані не ідентифікованими особами.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top