Відео: Вечірня Заставна - місто як воно є

 

 

В редакцію сайту «Заставна Сьогодні» не одноразово надходять звернення Заставнівчан які зараз перебувають закордоном і в соц. мережах та листах просять показати як виглядає наше містечко сьогодні.

Нажаль ми не можемо передати якісно всю красу вечірньої Заставни, та все одно спробували зробити невеличку підбірку, яка ми сподівається сподобається не тільки тим хто зараз закордоном але й жителям міста.  

Пів року тому ми вже робили подібне відео яке для багатьох людей які зараз закордоном було свого роду віддушиною і  це довели маса коментарів та листів.

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---