Діти Індиго - особливості розвитку

 

 

Так як світ розвивається швидкими темпами, то все дуже швидко оновлюється і застаріває. Діти індиго, що народилися в кінці 90-х - на початку 2000-х років, - вважаються особливим поколінням.

Їх відносять до розряду «індиго».

Зараз часто сучасних діток індиго порівнюють з дорослими людьми, так як вони наділені такими ж здібностями.

Вони вважаються повноцінними особистостями, що відрізняються наявністю абсолютно нового мислення і свідомості.

Тепер батьки таких дітей навчаються у них, наприклад, сприйняття світу по-новому, але нав'язувати їм старші вже нічого не зможуть.

Їм притаманні якості покоління '' індиго '', до яких відносять чітко виражені риси індивідуалізму, високої самооцінки, незалежного характеру, великого творчого потенціалу, а також нерідко зустрічається рівня інтелекту вище середнього і надмірна талановитість.

Діти індиго є результатом процесу еволюції людства. Цьому посприяла комп'ютеризація, техногенна революція і глобалізація.

Інтелект і інтуїція цього покоління отримали такий розвиток, що дітям вже в трирічному віці легко користуватися комп'ютером, з повним розумінням справи.

Дітей індиго відносять до технологічно орієнтованих.

Ось і приходимо до висновку, що новому поколінню дітей потрібні нові підходи, нові послуги, продукти, товари, нова інформація, і вони самостійно можуть не тільки задовольнити ці потреби, але і придумувати нові можливості в інтелектуальному розвитку суспільства.

Поділися з друзями

  

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---