ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ ЙОСИПОВИЧУ! від Юлії Дупешко-Джус

 

З Вашого боку ведеться свідома інформаційна кампанія щодо дискримінації мене, як людини та депутата, в яку Ви намагаєтеся втягнути вже і мого чоловіка. Причому необгрунтовано та безпідставно. З питання стосовно котельні на сесії утрималося 11 депутатів, а «деструктивна позиція» чомусь тільки у нас двох (?!). Для чого Ви вводите людей в оману? Для того, щоб очорнити мене, залякати і в такий спосіб примусити замовкнути?!

Під час підготовки питання стосовно котельні (проект рішення щодо якого на сайті міської ради виставлено тільки 22.04.2016 року і то вже після проведення сесії, хоча адміністратором дати проставлені ті, які потрібні) з цього питання депутатам не було надано для вивчення жодного документа, як і не зачитано, окрім листа-звернення Вашого радника І.В.Михайлюка.

Хоча це завдання апарату міської ради забезпечити якісну підготовку документів із кожного питання до засідання комісії та сесії. На бюджетній комісії, яка передувала сесії 22.04.2016 року, коли я спробувала Вам дати запитання щодо котельні, Ви заявили мені: «Вам все одно, як ми проголосуємо» і перевели розмову на інше. То чия позиція деструктивна?

Після сесії 22.04.2016 року я звернулася у письмовій формі до Заставнівської міської ради з проханням надати копії актів КРУ, на які Ви посилалися в проекті рішення з питання котельні. У відповідь на моє звернення Ви потребували компенсувати послуги ксерокопіювання документів у розмірі 114,55 грн. І це в той час, як п.4. ст.21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» гарантує безкоштовне право на отримання інформації, яка є суспільно значимою, кожному, не те що депутатові! Дивні речі виходять, Василю Йосиповичу: Вам по 10 літрів на паливно-мастильні матеріали на транспортний засіб на кожен день протягом року міський бюджет має звідки дати, а надати інформацію, яка стосується прозорості діяльності міської ради, Ви чомусь не бажаєте!

Водночас тільки після сесії, яка відбулася 22.04.2016 року, апарат Заставнівської міської ради спромігся надати хоча б якусь інформацію з цього питання і то знову тільки зі слів. Хоча, як я зрозуміла, зі слів юриста КП «Благоустрій плюс», наслідки визнання договору оренди котельні недійсними з 2011 року він не береться передбачати (?). Окрім цього, на минулій сесії депутати відхилили цей проект рішення, а Ви його незаконно відправили на доопрацювання та винесли на цю сесію, що є порушенням процедури та законів України. Чи ми, депутати, вимушені будемо голосувати за проект рішення щодо котельні, у запропонованій Вам редакції, до того часу, доки не проголосуємо так, як це потрібно Вам і закордонному радникові?!

Стосовно надходжень у бюджет. З жовтня 2015 року на рахунках Заставнівської міської ради «висить» близько 1,8 мільйона гривень. Зараз ця сума значно більша. Чому ці кошти апарат міської ради не розмістив на депозит? Місту б «капали» від цього відсотки і то чималі! На минулій сесії (22.04.2016 року) ми підтримали пропозицію одного з депутатів розмістити частину коштів з міського бюджету на депозит. Подальша процедура вимагає розміщення відповідного оголошення на сайті Заставнівської міської ради. Без цього покласти кошти на депозит неможливо. А це реально великі втрати для бюджету міста: щомісячно орієнтовно 24 000 грн., за 7 місяців - близько 150 000 грн. Ми з чоловіком теж винні у цих втратах міського бюджету? Хто за це відповість?!

Вимагаю від Вас, Василю Йосиповичу, публічного вибачення, а також прошу розмістити на сайті Заставнівської міської ради із Вашої приватної колекції всі відеозаписи сесії міської ради (правда, без коректур та монтажу), щоб жителі міста мали можливість побачити позицію кожного із нас і вже самостійно зробили висновки. Ми прийшли в міську раду працювати для людей і кожен заставнівчанин має право знати правду. Водночас інтриги Вашого закордонного радника не роблять нікому честі. 

З повагою, депутат Заставнівської міської ради Юлія Дупешко-Джус

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top